piątek, 08 listopad 2019 12:49

Bezpłatne szkolenia dla nauczycieli

Napisane przez

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia z doradztwa edukacyjno-zawodowego, które organizujemy na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Kierujemy zaproszenie do nauczycieli zatrudnionych w szkołach podstawowych, liceach ogólnokształcących, szkołach branżowych I stopnia oraz technikach.  Szkolenia realizowane są w weekendy, w hotelach minimum 3 gwiazdkowych. Oprócz nabycia specjalistycznej wiedzy zapewniamy darmowy nocleg, pełne wyżywienie, materiały szkoleniowe oraz zwrot kosztów dojazdu.

Po 20 godzinnym szkoleniu (6 godzin w piątek, 8 godzin w sobotę, 6 godzin w niedzielę) nauczyciel otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia potwierdzające zdobytą wiedzę, umiejętności praktyczne oraz gotowe narzędzia ułatwiające pracę z uczeniem. Podniesienie kompetencji w ramach Projektu to również wymiana doświadczeń z osobami ze środowiska nauczycielskiego.

Nasze szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską, a program zajęć został opracowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Gwarantujemy, że osoby po skończonych studiach podyplomowych z doradztwa zawodowego, nie będą się nudzić na naszych zajęciach, ponieważ stawiamy na praktykę oraz przekazujemy wiedzę zgodną z aktualnym system oświaty.  Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału.

Planujemy szkolenia w terminach: 15 – 17 listopada; 22 – 24 listopada; 29 listopada – 1 grudnia; 6-8 grudnia, 13-15 grudnia. Zajęcia zlokalizowane będą w okolicy miasta wojewódzkiego.

 ZAPISY NA SZKOLENIA: https://projekty.syntea.pl/doradztwo    

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 502 153 018, 512 917 177, 797 586 435,

Bądźcie na bieżąco:

https://www.facebook.com/szkoleniadoradztwozawodowe

 Projekt ,, Rozwijanie kompetencji kadry dydaktycznej w zakresie doradztwa edukacyjno-zawodowego (makroregion IV)” jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Rozwój Edukacja.

Piotr Sosin

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.