sobota, 16 marca 2024 06:00

To nagranie z małopolskiej szkoły bije rekordy wyświetleń. "Okazało się, że uczniowie przygotowali niespodziankę"

Autor Mirosław Haładyj
To nagranie z małopolskiej szkoły bije rekordy wyświetleń. "Okazało się, że uczniowie przygotowali niespodziankę"

Zamieszczone w sieci nagranie przygotowanego przez uczniów z Zespołu Szkół im. Emila Godlewskiego w Piotrkowicach Małych z okazji Dnia Kobiet przedstawienia bije rekordy popularności. W kilka dni film został wyświetlony ponad 2 mln razy.

W piątek (8 marca) uczniowie z Zespołu Szkół im. Emila Godlewskiego w Piotrkowicach Małych (powiat proszowicki) przygotowali niespodziankę dla swoich koleżanek i nauczycielek. Wszystko w związku z przypadającym na ten dzień świętem kobiet.

Trzy dni przed 8 marca uczeń Filip Piorun z Samorządu Uczniowskiego zapytał, czy istnieje możliwość skrócenia zajęć z okazji Dnia Kobiet. Odpowiedziałem, że jest to możliwe wtedy, gdy mamy akademie

wspomina w rozmowie z Głosem24 dyrektor mgr inż. Jarosław Okrajek i dodaje:

Okazało się, że uczniowie przygotowali niespodziankę i poprosili o udostępnienie im sali gimnastycznej, aby mogli zatańczyć dla żeńskiej części naszej szkolnej społeczności "Jezioro łabędzie". Nie ukrywam, że liczba osłon przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Jesteśmy nią pozytywnie zaskoczeni.

Występ uczniów został ciepło przyjęty przez środowisko szkolne, a jego autorzy nagrodzeni owacjami na stojąco. Na zamieszczonym w internecie nagraniu widać siedmiu chłopców ubranych w różowe, baletowe spódnice. Uczniowie poruszają się w rytm muzyki Piotra Czajkowskiego. W zaprezentowanym układzie choreograficznym nie zabrakło piruetów, a nawet figur z podnoszeniem.

Nagranie hitem internetu

Internauci są zachwyceni kreatywnością i poczuciem humoru uczniów z Piotrkowic Małych. Wideo zebrało 22 tysiące reakcji i ponad 2 tysiące komentarzy.

I to jest prezent... Taki od serca ....Brawo, PANOWIE

napisała jedna z internautek.

Rewelacja! Brawo za pomysł i odwagę w realizacji! Super

dodała inna użytkowniczka mediów społecznościowych.

Zamieszczone na facebookowym profilu szkoły nagranie ma już ponad 2 miliony wyświetleń.

To właśnie dzięki tej oto zdolnej młodzieży pisze się nowa historia w Zespole Szkół. Piękny prezent, jaki sprawili swoim występem wszystkim kobietom, właśnie dzisiaj osiągnął magiczną dla nas liczbę 2 milionów wyświetleń

przekazała szkoła.

Taki oto dzisiaj prezent sprawili chłopcy dla naszych pań z okazji Dnia Kobiet 🙂🌷

Opublikowany przez Zespół Szkół w Piotrkowicach Małych Czwartek, 7 marca 2024

Proszowice - najnowsze informacje

Rozrywka