środa, 09 styczeń 2019 11:26

Koncert Patrycji Markowskiej w Tauron Arenie.

Napisane przez
Koncert w Krakowie Koncert w Krakowie

Już niedługo prawdziwe rockowe wydarzenie! 26 stycznia 2019 r. w TAURON ARENA KRAKÓW wystąpi jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce Patrycja Markowska. Na scenie gościnnie pojawią się również: Grzegorz Markowski (Perfect), Artur Gadowski (IRA), Sebastian Piekarek  i Piotr Konca – gitarzyści zespołu IRA.

Patrycja Markowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek w Polsce. Z jednej strony wyjątkowa wrażliwość i subtelność, a z drugiej rock n’rollowy żywioł. Może właśnie dlatego od lat obdarza nas utworami zarówno tymi delikatnymi, jak i tymi o mocniejszym brzmieniu.

Podczas Rockowej Atmasfery z Patrycją Markowską szykuje się prawdziwy rollercoaster nastrojów, dźwięków, wspaniałych melodii i wykrzyczanych słów. Tym bardziej, że w roli gości zobaczymy
i usłyszymy tych, których uwielbiamy od lat: Grzegorza Markowskiego, Artura Gadowskiego wraz  z gitarzystami Sebastianem Piekarkiem i Piotrem Koncą.

Dobór artystów nie jest oczywiście przypadkowy – głosy obu panów zbudowały w różnych okresach potęgę rockowej muzyki w Polsce, a lista wyjątkowych piosenek Perfectu i IRY zapełniłaby co najmniej kilka koncertów.
Ich duety z Patrycją Markowską m.in. Kołysanka czy Ocean zdobyły ogromną popularność, a wspólne występy potwierdziły, jak dobrze czują się oni razem na scenie. Podczas koncertu nie zabraknie piosenek
z ostatniego krążka artystki „Krótka płyta o miłości”, pojawią się ballady i rockowe klasyki, będzie tak, jak powinno być w rock and rollu: muzyczny pot, krew i łzy.

Producent wykonawczy: ATMA

Bilety na koncerty Patrycji Markowskiej już dostępne na:

www.ebilet.pl
www.eventim.pl
www.bilety24.pl
www.abilet.pl
www.kupbilecik.pl


Michał Kizlich

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.