czwartek, 14 września 2023 09:21

Groźne zderzenie motocykla z osobówką. Na miejscu dwa śmigłowce LPR-u

Autor Patryk Trzaska
Groźne zderzenie motocykla z osobówką. Na miejscu dwa śmigłowce LPR-u

Chwile grozy na DK nr 79 (w powiecie proszowickim), gdzie doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Na miejscu lądowały dwa śmigłowce LPR-u.

Do zdarzenia doszło w niedziele (10 września) w Śmiłowicach w powiecie proszowickim. Na DK nr 79 zderzyły się motocykl z osobowym citroenem. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby podróżujące jednośladem, które po zaopatrzeniu przez służby przybyłe na miejsce zdarzenia zostały przetransportowane przez dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Ich stan określany był jako poważny.

Warto wspomnieć, że jako pierwszy na miejscu zdarzenia był zastęp OSP Śmiłowice, a jeden z druhów, który był świadkiem zdarzenia od razu rzucił się do pomocy poszkodowanym.  

Wyjazd 15/2023 ⁡ 📅 10.09.2023r ⏰ 11:00 🌍 Śmiłowice 🚨 Zostaliśmy zadysponowani do naszej miejscowości, gdzie doszło do...

Opublikowany przez OSP KSRG Śmiłowice Niedziela, 10 września 2023

- Według relacji świadków uderzenie było bardzo mocne, jakby motocyklista w ogóle nie zauważył samochodu i nie hamował - relacjonowała w rozmowie z Dziennikiem Polskim asp. Katarzyna Olender z KPP w Proszowicach.

fot. OSP Śmiłowice

Proszowice - najnowsze informacje

Rozrywka