czwartek, 17 września 2020 08:41

Groźny wypadek w Męcinie. Ranne cztery osoby

Autor Aleksandra Tokarz
Groźny wypadek w Męcinie. Ranne cztery osoby

Wczoraj, kilka minut po godzinie 21 doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Na łuku drogi w kierunku miejscowości Kłodne samochód zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka pojazdem. Ranne zostały 4 osoby. 3 kolejne zbiegły z miejsca zdarzenia.

O godzinie 21:10 służby ratownicze zostały wezwane do Męciny. Doszło tam wczoraj do groźnego wypadku. Ze wstępnych ustaleń policji wynika że 20-letni kierując pojazdem marki Fiat Punto na łuku w prawo (jadąc w kierunku miejscowości Kłodne) zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z jadącym z przeciwnego kierunku pojazdem marki Audi A3, którym kierował 19-letni mężczyzna.  

Do szpitala zabrano kierujących oraz 24-letniego pasażera z fiata. Na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń. Po badaniach zostali zwolnieni. Kierujący byli trzeźwi. 20-letniemu kierującemu z Fiata funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy. Za spowodowanie kolizji drogowej zostanie skierowany wniosek o ukaranie do Sądu.    

W pojeździe marki Audi podróżowały 4 osoby. 3 kobiety i 1 mężczyzna. 3 osoby oddaliły się z miejsca zdarzenia, po czym jedna z nich wróciła.  Na miejsce skierowano biegłego z zakresu wypadków drogowych. Policjanci ustalają dokładny przebieg i okoliczności tego zdarzenia.

fot. ilustracyjne

Limanowa - najnowsze informacje