środa, 15 grudnia 2021 08:36

Huawei Band 4: Plug and Play

Autor Artykuł sponsorowany
Huawei Band 4: Plug and Play

Technologia i innowacje zmieniły dziś styl życia. Nowe inteligentne urządzenia zasłużyły na całym świecie. Dziś wszyscy są zadbani i chcą korzystać z nowych rzeczy, które podziwiają ich osobowość. Urządzenie, które jest najlepsze jako zegarka i akcesoria mody to elegancki zegarek.Inteligentne zegarki są bardzo imponujące urządzenie, które przyciąga ludzi do kupienia. Wśród SmartWatches, Huawei Band 4 jest jednym z najlepszych inteligentnych zegarek jako zespołu i trackera fitness. Huawei Band 4 to idealny tracker fitness, który śledzi bieg i więcej i monitoruje poziom tętna, spanie i poziom tlenu. Jeśli wana wiesz więcej o pasm Huawei 4, jest to przydatne.

Huawei Band 4: Świetne urządzenie, które pasuje do nadgarstka

Opaska HUAWEI Band 4 wyposażona jest w zintegrowany moduł GPS do rejestrowania śladów bez smartfona, czujnik tętna i czujnik podczerwieni, który wyświetla obraz wideo na czas treningu i wykorzystuje konsekwencje do obliczenia spożycia kalorii.

HUAWEI Band 4 ma metalową ramkę, która wygląda bardzo atrakcyjnie. W zależności od wariantu kolorystycznego oprawka występuje w kolorze czarnym lub różowego złota, a pasek w kolorze czarnym, czerwonym lub różowym. Korpus trackera składa się z metalicznego tworzywa sztucznego. Chociaż w porównaniu do poprzedniego opaski, tracker fitness HUAWEI Band 4 jest nieco cięższy, nadal jest bardzo wygodny w noszeniu.

Huawei Band 4 ma kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 0,96 cala i rozdzielczości 80 x 160 pikseli. Mikroprocesor Apollo 3 jest główną częścią Huawei Band 4. Huawei Band 4 oferuje dziewięć trybów ćwiczeń, takich jak bieganie, jazda na rowerze, spacery i nie tylko. Opaska Huawei Band 4 umożliwia również całodobowe monitorowanie tętna, jest wyposażona w optyczny czujnik tętna i obsługuje najnowszą technologię Huawei TruSleep 2.0.

Huawei Band 4 jest wyposażony w baterię 91 mAh, która zapewnia do 9 dni działania baterii na jednym ładowaniu. Huawei Band 4 jest kompatybilny z systemem Android 4.4 lub nowszym oraz iOS 9.0 lub nowszym. Huawei Band 4 jest bardzo lekki, waży 24 gramy i jest łatwy w obsłudze.

Huawei Band 4 ma wodoodporność 5 ATM, co pozwala użytkownikom zwykle nosić opaskę fitness podczas mycia rąk. Huawei twierdzi również, że użytkownicy mogą pływać z trackerem fitness. Ta cecha Huawei Band 4 sprawia, że ta opaska jest wodoodporna i odporna na pot, ponieważ możesz używać opaski podczas treningu i pływania.

HUAWEI Band 4 jest wyposażony w Huawei TruSeen 3.5 do monitorowania tętna oraz Huawei TruSleep 2.0 do monitorowania tętna podczas snu i analizy jakości snu. HUAWEI Band 4 jest również wyposażony w Saturację krwi za pomocą telenu (SpO 2 ), która jest jednym z ważnych parametrów mierzących zaopatrzenie organizmu w tlen.

HUAWEI Band 4 jest dostępny w jednym z trzech kolorów:

  • Czarny
  • czerwony
  • Różowy

Huawei Band 4 ma wiele motywów ekranu, które możesz spersonalizować, zmieniając motywy tarczy zegarka.

streszczenie

Huawei mini band 4 oferuje różne tryby ewaluacyjne dla różnych sportów, tracker fitness przypomina użytkownikom korzystania z ćwiczeń i sen może być również monitorowany. Huawei Band 4 jest zespołem z unikalną konstrukcją, która sprawia, że jest bardziej atrakcyjny i imponujący. Jeśli szukasz idealnego urządzenia trackera fitness, wysoce zalecane pasmo Huawei 4 jest wysoce zalecane.

Technologia - najnowsze informacje