środa, 18 sierpnia 2021 12:49

Jak kupować taniej na Aliexpress?

Autor Artykuł sponsorowany
Jak kupować taniej na Aliexpress?

Aliexpress to niezwykle powszechny serwis internetowy, który pozwala nam na zakupy online. Swoją popularność zawdzięcza przede wszystkim niezwykle szerokiemu asortymentowi, a także darmowej dostawie z Chin do Polski oraz oczywiście cenom, które w porównaniu do europejskich są naprawdę konkurencyjne. Mimo tego, że są one naprawdę korzystne, to istnieje kilka interesujących sposobów, które pozwalają nam zapłacić za niektóre produkty jeszcze mniej. Co warto wiedzieć na ten temat? Jak korzystać z kuponów rabatowych na Aliexpress? Dlaczego należy wybierać artykuły charakteryzujące się darmową dostawą do naszego kraju? Przekonajmy się!

Jak kupować tanio na Aliexpress - kupony rabatowe?

Bardzo często na Aliexpress możemy spotkać się ze zniżkami na określone artykuły, czy też zakupy w danym sklepie. Oczywiste jest to, że zakupy w tym serwisie będą znacznie tańsze, jeśli skorzystamy z jednego z wielu kodów rabatowych. Stroną internetową, która zapewnia nam właśnie takie zniżki jest mamyje.pl. Kody rabatowe Aliexpress oferowane przez ten serwis pozwalają nam na wiele zniżek. Dzięki nim jesteśmy w stanie kupować określone produkty znacznie taniej.

Dlaczego warto założyć nowe konto na Aliexpress?

Spora część osób, która dopiero zaczyna swoją przygodę z Aliexpress zastanawia się co zrobić, aby pierwsze zakupy były możliwie najtańsze. Opisywany serwis sprzedażowy doskonale zna potrzeby swoich klientów, dlatego każda osoba, która założy nowe konto, otrzymuje kody rabatowe, które sumarycznie opiewają na kwotę 15 dolarów. Nie możemy również nie wspomnieć o tym, że każde aktywne konto na Aliexpress pozwala nam wygenerować unikalny kod zaproszenia, z którym również wiąże się wiele benefitów.

Opinie o produktach, sklepach oraz sprzedawcach - dlaczego należy je sprawdzać?

Nie ma co się oszukiwać, niektóre oceny i recenzje pozostałych kupujących mogą nas odwieść od zakupu danego artykułu. Część produktów okazuje się wadliwa lub też ich jakość pozostawia naprawdę wiele do życzenia. Niekiedy zakupione przez nas rzeczy nawet nie dochodzą, co jest niemałym problemem. Oczywiście, jeśli dojdzie do takiej sytuacji, otrzymamy zwrot pieniędzy, chociaż cały proces jest dość problematyczny. Dlaczego? Odzyskanie poniesionych kosztów następuje dopiero po wygaśnięciu czasu ochrony, czyli mniej więcej po dwóch miesiącach po zakupie. Kiedy już wygramy spór, zmuszeni jesteśmy zaczekać, aż zwrot zostanie zaksięgowany na naszym koncie bankowym. W niektórych wypadkach dochodzi do sytuacji, kiedy sprzedawca będzie zwodził ans na tyle długo, aby czas na otwarcie sporu minął. Jeśli się tak stanie, możemy zostać z niczym. Nie możemy jednak stale pozostawać nadmiernie podejrzliwymi w stosunku do chińskiej firmy, chociaż niektórzy sprzedawcy zapewniają nas o wysłaniu produktu, którego nawet w rzeczywistości nie posiadają. To swoistego rodzaju forma wyłudzania pieniędzy, która na szczęście zdarza się stosunkowo rzadko.

Darmowa dostawa

Wskazówka ta jest naprawdę prosta, jednak spora część z nas nie zwraca uwagi na to, czy zakupowane przez nich produkty charakteryzują się darmową dostawą do Polski. Kiedy podamy nazwę produkty, ujrzymy wszelkie oferty, które proponowane są przez różne sklepy. Bardzo często zdarza się tak, że dany artykuł kosztuje tyle samo co inny, a osoba, które go sprzedaje, zapewni nam darmową dostawę.

Jak widać, sposobów na tańsze zakupy z Aliexpress jest naprawdę wiele. Jedyne co musimy zrobić, to nieco się wysilić, a z pewnością zaoszczędzimy niemało gotówki, którą będziemy mogli wydać na następne produkty.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje