czwartek, 24 grudnia 2020 16:39

Mikołaj Śmieszek z Rabki-Zdroju zwyciężył w 9. edycji Top Model. Co dał mu udział w programie?

Autor Tomasz Stępień
Mikołaj Śmieszek z Rabki-Zdroju zwyciężył w 9. edycji Top Model. Co dał mu udział w programie?

19-letni Mikołaj Śmieszek z Rabki-Zdrój wygrał w Finale "Top Model 9". Na ostatniej prostej popularnego programu rywalizował z Patrycją Sobolewską i Weroniką Kaniewską.

W środę 25 listopada na antenie TVN wyemitowano finałowy odcinek programu Top Model. Tegoroczna edycja była już dziewiątą z kolei. W rywalizacji o tytuł rabczanin rywalizował z Weroniką Kaniewską i Patrycją Sobolewską.

Ze zwycięzcą "Top Model 9" porozmawialiśmy m. in. jego udziale w programie, rozwoju kariery i planach na przyszłość. Nie mogliśmy nie zapytać o to, jak spędzi święta i Sylwestra.

Tegoroczny zwycięzca Top Model ma 19 lat. Jego konto na Instagramie (smieszekmikolaj) obserwuje ponad 200 tys. osób. Podobnie na Tik Toku, gdzie ma świetnie statystyki - ponad 200 tys. widzów i ponad 3,6 miliona polubień postów. Zwycięzca 9. edycji "Top Model" ma 187 centymetrów wzrostu.

Czytaj także:

Mikołaj Śmieszek z Rabki zwycięzcą 9. edycji TOP MODEL
19-letni Mikołaj Śmieszek z Rabki-Zdrój wygrał w Finale “Top Model 9”. Zdobył kontrakt z agencja modelingową a także okładkę w miesięczniku “Glamour”. Na ostatniej prostej popularnego programu rywalizował z Patrycją Sobolewska i Weroniką Kaniewską. W środę 25 listopada na antenie TVN wyemitowano fi…
Rozmowy na Rękawce

Rozmowy na Rękawce - najnowsze informacje