poniedziałek, 30 stycznia 2023 13:59

Wysyłał dziewczynce swoje nagie zdjęcia. "Jestem starszy od ciebie i wiem, co jest dobre"

Autor Katarzyna Jamróz
Wysyłał dziewczynce swoje nagie zdjęcia. "Jestem starszy od ciebie i wiem, co jest dobre"

– Po raz pierwszy ktoś napawa mnie takim obrzydzeniem – przekazał podczas transmisji na żywo Alex z fundacji ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili. W czwartek (26 stycznia) jej członkowie przeprowadzili prowokację, podczas której, zatrzymany został 40-letni mieszkaniec Ostruszy (powiat tarnowski, gmina Ciężkowice). Mężczyzna był przekonany, że koresponduje z 13-letnią dziewczynką. Wysyłał jej swoje nagie zdjęcia i zmuszał ją do robienia ohydnych rzeczy.

Grzegorz D. nawiązał w Internecie kontakt z 13-letnią dziewczynką, która finalnie okazała się być wabikiem. Mimo że mężczyzna doskonale zdawał sobie sprawę z tego, w jakim wieku jest "dziecko", to wymuszał na niej obrzydliwe czynności o charakterze seksualnym. 40-latek w odrażający sposób zmuszał 13-latkę do masturbacji, a także wysyłał jej swoje nagie zdjęcia. Mężczyzna wielokrotnie szantażował dziewczynkę, że jeżeli ta nie będzie mu posłuszna, to o wszystkim powiadomi nie tylko jej rodziców, a również nauczycieli z jej szkoły do której na co dzień uczęszcza.

– Grzegorz zaczepił w sieci 13-letnie "wirtualne dziecko". W odrażający sposób zmuszał dziewczynkę do masturbacji m.in. przy wykorzystaniu ogórka lub marchewki. Dokładnie instruował jak ma się dotykać. Pisał do niej: "Jestem starszy od ciebie i wiem, co jest dobre. Przyda ci się to w życiu". Nie docierało do niego, że dziecko nie chce tego robić i odczuwa ból. Wielokrotnie straszył, że jeśli nie będzie go słuchać, to o ich konwersacji poinformuje szkołę i przyjedzie do mamy dziewczynki. Za "karę" kazał głębiej wkładać warzywa do otworów ciała. Uważał, że dziewczynki w tym wieku tak muszą robić. Szantażem zmusił ją do podania swojego numeru i do rozmowy telefonicznej

– opisuje Fundacja ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili za pośrednictwem Facebooka.

Grzegorz, jak wszyscy o skłonnościach pedofilskich, pisał do dziecka słowa: "tylko nie mów nikomu". W chwili zatrzymania miał 2.5 promila alkoholu w organizmie. 40-latek po wytrzeźwieniu został doprowadzony do tarnowskiej prokuratury, gdzie następnie postawiono mu zarzuty popełnienia przestępstw z art. 200 kk.

– Prokurator uznał, że zasadnym będzie zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci aresztu tymczasowego, do czego przychylił się tarnowski Sąd. Tym samym Grzegorz najbliższe co najmniej trzy miesiące spędzi w areszcie tymczasowym

– relacjonują łowcy pedofilów.

Według fundacji, mężczyzna miał być już wcześniej karany za przestępstwa o charakterze pedofilskim.

Fot. Fundacja ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili - Facebook

Tarnów - najnowsze informacje