piątek, 22 października 2021 05:12

Już można głosować na Suchą Beskidzką. Chodzi o Fundusze Europejskie

Autor Mirosław Haładyj
Już można głosować na Suchą Beskidzką. Chodzi o Fundusze Europejskie

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego ogłosił plebiscyt na najlepsze projekty zrealizowane z Funduszy Europejskich w Małopolsce - „Fundusze Europejskie są w Małopolsce”. Wśród nominowanych przedsięwzięć są trzy z Suchej Beskidzkiej.

Plebiscyt ma na celu odkrycie i pokazanie projektów, które w najlepszy sposób wykorzystały środki z Unii Europejskiej. To również okazja, aby pokazać, że inwestycje realizowane w Małopolsce przy wsparciu Funduszy Europejskich są dostrzegane i prawidłowo identyfikowane przez mieszkańców regionu.

Głosowanie odbywa się każdym powiecie. Wśród propozycji, na które można oddawać głosy w powiecie suskim są dwa ogromne przedsięwzięcia, które zrealizowano w Suchej Beskidzkiej, a które jeszcze bardziej podkreśliły wagę jaką samorząd Miasta przykłada do troski o kulturę i dziedzictwo narodowe.

Aby oddać głos, należy wybrać projekt z mapy Małopolski lub z listy powiatów oraz podać swój adres e-mail. Głos będzie zaliczony dopiero po zweryfikowaniu adresu poprzez kliknięcie w specjalny link przesłany automatycznie na wskazaną skrzynkę e-mailową.

Głosowanie trwa do 3 listopada 2021 roku.

Inf.: UM Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka - najnowsze informacje

Rozrywka