środa, 14 lipca 2021 09:24

Karin Ann zaśpiewała dla LGBT+ w Pytaniu na śniadanie. Co na to prezes Kurski?

Autor Mirosław Haładyj
Karin Ann zaśpiewała dla LGBT+ w Pytaniu na śniadanie. Co na to prezes Kurski?

W środę (14 lipca) w porannym programie telewizyjnej Dwójki wystąpiła Karin Ann. Pytanie, czy występ był uzgodniony z władzami telewizji?

Karin Ann w środę (14 lipca) na zakończenie Pytania na śniadanie wykonała utwór "BabyBoy". 19-letnia słowacka piosenkarka podczas występu w pewnym momencie wyciągnęła z torebki tęczową flagę. Jak wyjaśniła, swój utwór dedykuje osobom LGBT+. Utwór BabyBoy, jak tłumaczyła gwiazda, jest próbą walki z  brakiem tolerancji oraz pogwałcaniem praw mniejszości.

Pytanie, czy słowacka wokalistka, uzgodniła swój występ z producentami programu? W kwietniu, w 7. odcinku widzowie programu "Dance, dance, dance" Roksana Węgiel zatańczyła do utworu Sii z tęczową flagą wymalowaną na policzkach i została ocenzurowana. Telewizja po fakcie zorientowała się, że utwór był dedykowany osobom LGBT i cyfrowo usunęła tęczowy makijaż. Słowacka piosenkarka niebawem wystąpi w Krakowie.

Kim jest Karin Ann?

19 letnia słowacka piosenkarka przyszła na świat w miejscowości Čadca. Od dzieciństwa jest pasją były sztuka oraz sport. Karin uprawiała łyżwiarstwo figurowe, jazdę konną, taniec współczesny oraz balet. Od zawsze fascynowała się muzyką, a jej ulubionym zespołem był Queen. Gdy miała 15 lat poznała producenta z Wielkiej Brytanii, dzięki czemu nagrała swoje pierwsze dwa utwory. Słowacka gwiazda młodego pokolenia przyciągnęła uwagę nawet internetowego wydania New York Times.

Podczas trasy koncertowej Sanah, która rozpoczęła się 7 czerwca w Lublinie Karin Ann gra support. Koncerty zakończą się 28 lipca 2021 roku w Krakowie.

Czytaj również:

Prezes Kurski ocenzuruje Roksanę Węgiel. TVP się tłumaczy
W najbliższym odcinku widzowie programu “Dance, dance, dance” będą mogli zobaczyć piosenkarkę tańczącą do utworu Sii. Roksana Węgiel zostanie jednak ocenzurowana. Telewizja po fakcie zorientowała się, że utwór jest dedykowany osobom LGBT.

Polska

Polska - najnowsze informacje