piątek, 17 września 2021 09:17

Kierowcy, noga z gazu! Ogromne utrudnienia na A4 w kierunku Rzeszowa. Doszło do trzech kolizji

Autor Aleksandra Tokarz
Kierowcy, noga z gazu! Ogromne utrudnienia na A4 w kierunku Rzeszowa. Doszło do trzech kolizji

Pogoda nie sprzyja. Silne opady deszczu ograniczają widoczność, a nawierzchnia jest śliska. Na autostradzie A4 w kierunku Rzeszowa, na odcinku od zjazdu Bochnia do zjazdu w Tarnowie, doszło do aż trzech kolizji w tym samym czasie. Występują ogromne utrudnienia.

Kierowcy muszą zachować dziś szczególną ostrożność. Na autostradzie A4 w kierunku Rzeszowa doszło do aż trzech zdarzeń drogowych w tym samym czasie. - Mają one miejsce na wysokości miejscowości Bielcza, na wysokości miejscowości Jasień Brzeski i na wysokości miejscowości Zaczarnie. Wszystkie trzy zdarzenia drogowe odnotowano na nitce autostrady w kierunku Rzeszowa. Z tych trzech zdarzeń, dwie na pewno są kolizjami - tłumaczy w rozmowie z redakcją Głos24 asp. sztab. Paweł Klimek, rzecznik prasowy tarnowskiej policji.

Kierowcy, którzy jadą w stronę Rzeszowa, muszą liczyć się z ogromnymi utrudnieniami. W miejscach wspomnianych zdarzeń obowiązuje zwężka do jednego pasa ruchu. - Kierowcy jadą lewym pasem, omijając te przeszkody. To mniej więcej wysokość 479 km, 467 km i węzeł Zaczarnie to 504/505 km - dodaje asp. sztab. Klimek.

Według przekazanych naszej redakcji informacji, w zdarzeniach nikt nie ucierpiał.

Tarnów - najnowsze informacje