środa, 9 lutego 2022 11:13

Komarenko do Maliszewskiej: mogłaś być bohaterką, a jesteś zwykłą frajerką. "Typ z mordą żula"

Autor Katarzyna Jamróz
Komarenko do Maliszewskiej: mogłaś być bohaterką, a jesteś zwykłą frajerką. "Typ z mordą żula"

Natalia Maliszewska, reprezentantka Polski na Igrzyskach Olimpijskich z powodu pozytywnego wyniku testu na koronawirusa, nie została dopuszczona do udziału w wyścigu olimpijskim w short tracku na dystansie 500m. Do sytuacji w której znalazła się Polka, odniósł się znany z kontrowersyjnych wypowiedzi Ivan Komarenko.

Przypomnijmy, że Maliszewska w piątek (4 lutego) opuściła izolację, w której przebywała w wyniku zakażenia koronawirusem. Następnego dnia Polka znajdowała się na hali, gdzie przygotowywała się do rywalizacji. Niestety wtedy otrzymała wiadomość o wynik jej testu, który ponownie okazał się dodatni.

– Testy pozytywne, negatywne, testy bliskie wyjścia z izolacji, nagle testy pozytywne z wynikami, które kwalifikują mnie do leżenia w szpitalu pod respiratorem. Później znów dobre wyniki i szansa na warunkowe zwolnienie. Później totalna klapa. Brak możliwości.. nadzieja umarła

– napisała zdruzgotana łyżwiarka na swoim Instagramie.

Głos w tej sprawie postanowił zabrać zagorzały przeciwnik szczepień, Ivan Komarenko, który w mediach społecznościowych osobiście zwrócił się do sportsmenki słowami:

– Cóż Natalio, gdybyś się zachowywała jak Novak Djokovic, to byś została bohaterką. A tak jesteś tylko zwykłą frajerką. Ale nie martw się: cały ten ambaras jest robiony dla twojego bezpieczeństwa.

– czytamy na profilu piosenkarza na Instagramie.

Nie trzeba było czekać na to, by w sieci zawrzało. Do słów gwiazdora odniósł się Paweł Fajdek, czterokrotny mistrz świata w rzucie młotem, który postanowił rozprawić się z idolem antyszczepionkowców.

– Typ z mordą żula szukający rozgłosu... taki cep jak Ty powinien 20 lat temu został i pływać z delfinami... za ten artykuł powinieneś trafić do piekła.

– ostro zareagował na wypowiedź Komarenki.

Były lider zespołu "Ivan i Delfin" również odniósł się do wypowiedzi Fajdka.

– Zamiast oceniać nawzajem swoją urodę, lepiej dać kopniaka w tyłek tym, którzy, jak pisze sama N. Maliszewska "nieźle się przy tym bawią". Ja oczywiście kibicuję wszystkim polskim sportowcom, również N. Maliszewskiej. Nie miejmy jednak złudzeń. Jeśli się razem nie zbuntujemy przeciwko testom, dodatkowym paszportom i keczupowi, to złamanych karier będzie jeszcze więcej.

– zaapelował Komarenko.

Fot: Twitter

Zdrowie – zagrożenia i choroby - najnowsze informacje