poniedziałek, 26 sierpnia 2019 13:34

Koniusza: Policjanci na pikniku

Autor (red)
Koniusza: Policjanci na pikniku

Sołtys i Rada Sołecka w Koniuszy zorganizowali 18 sierpnia piknik rodzinnym. Wzięli w nim udział także proszowiccy policjanci.

Niedzielne popołudnie upłynęło w Koniuszy w atmosferze świetnej zabawy. O tym, że impreza się udała, świadczą najlepiej takie komentarze w mediach społecznościowych:

Rewelacja! Co roku powinny być organizowane takie festyny. Tyle uśmiechniętych buziek dzieciaczków mówi samo za siebie

W pikniku rodzinnym zorganizowanym przez Sołectwo Koniusza, wzięli udział także proszowiccy policjanci. Oprócz licznych atrakcji przygotowanych przez organizatora dla wszystkich uczestników pikniku, w programie znalazły się również pokazy wyposażenia policyjnego, prezentacja samochodów policyjnych oraz strażackich.  Najmłodsi uczestnicy pikniku mogli  obejrzeć policyjny sprzęt, zasiąść na chwilę za kierownicą radiowozu i włączyć  sygnały dźwiękowe. W trakcie imprezy policjanci promowali trwającą akcję „ Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą”.

Podczas imprezy promowano również zawód policjanta wszyscy zainteresowani otrzymali ulotki „Zostań policjantem” w trakcie indywidualnych rozmów informowano  jakie warunki musi spełnić kandydat aby wstąpić do policji. Największą atrakcją dla najmłodszych uczestników pikniku była zabawa w pianie  przygotowana przez strażaków.

info i fot: KPP w Proszowicach

Proszowice - najnowsze informacje