środa, 23 lutego 2022 14:54

Księga gości na wesele

Autor Artykuł sponsorowany
Księga gości na wesele

Z uwagą śledzicie trendy ślubne i chcecie, by również na Waszym weselu wszystko było dopięte na ostatni guzik. Nie zapomnijcie o tym, by goście mogli wpisać swoje życzenia do pamiątkowego albumu. Ciepłe słowa oraz towarzyszące im emocje warto zachować, by móc w dowolnej chwili przywołać wspomnienia z tego wyjątkowego dla Was dnia.

Księga gości – pamiątka na lata

Księga gości sprawdzi się na każdym weselu. Obecnie trudno nawet wyobrazić sobie wesele bez księgi gości. Popularność tej formy składania życzeń wynika z tego, że wpisy są zwykle bardziej prywatne. Wyrażają więc znacznie więcej niż nawet najpiękniejsze życzenia nadrukowane na klasycznej kartce ślubnej. Dlatego, nawet po wielu latach, przeglądając karty Waszej księgi gości weselnych, będziecie się nadal wzruszać i uśmiechać. Kreatywność oraz pomysłowość Waszych gości może Was zaskoczyć. Jednak, aby się o tym przekonać, musicie w taki sposób zaaranżować otoczenie księgi gości, by została zauważona.

Jak zachęcić gości do wpisu?

Księgę gości należy umieścić w widocznym miejscu. Niektóre pary oczekują wpisów już podczas wręczania prezentów. Jednak w tym momencie życzenia mogą być pisane w pośpiechu. Zdecydowanie lepiej zaaranżować ustronny kącik na księgę gości na sali. Pięknie udekorowany stolik i wyeksponowana księga gości, zwróci uwagę uczestników przyjęcia. Ci bardziej nieśmiali mogą potrzebować dodatkowej zachęty. Poproście więc świadków o to, by przypominali gościom o możliwości dokonania pamiątkowego wpisu. Zadbajcie też o komfort gości i zapewnijcie przy stoliku z księgą odpowiednie oświetlenie i krzesło. Możecie ustawić czytelną instrukcję do księgi gości. Przyda się zwłaszcza wtedy, gdy do życzeń mają być dołączone zdjęcia.

Czy warto wklejać zdjęcia do księgi gości?

Pamiątkowe fotografie ożywią i uatrakcyjnią Waszą księgę gości. Dlatego warto wynająć fotobudkę lub wypożyczyć aparat typu Polaroid, który wydrukuje zdjęcie. Będą to spontaniczne i zabawne ujęcia, na których zobaczycie rozbawionych uczestników przyjęcia. Wpisy wraz z wklejonymi zdjęciami uczynią z księgi gości weselnych niezwykły pamiątkowy album. Musicie się jednak liczyć z tym, że część gości zignoruje prośby o dokonanie wpisu. Nie jest to obowiązkowe i zbyt natarczywe prośby będą nietaktem. Jeżeli zapraszacie na wesele dzieci, przygotujcie również kredki. Maluchy lubią dzielić się wrażeniami, poprzez wykonanie kolorowych rysunków.

Eleganckie księgi gości weselnych

Księga gości posiada zazwyczaj spersonalizowaną oprawę z imionami pary młodej i datą ślubu. Warto dopasować charakter albumu do stylu przyjęcia. Producenci oferują przeróżne wzory ksiąg. Znajdziecie zarówno takie, które podkreślą przepych stylu glamour, jak i skromniejsze modele wyrażające surowość stylu boho, czy nawiązujące do motywów roślinnych. Oszczędne w formie, a zarazem bardzo eleganckie księgi gości weselnych oferuje pracownia kartkownia-zaproszenia.pl. W firmie powstają także inne artykuły ślubne, o stylistyce zgodnej trendami dominującymi w branży weselnej.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje