sobota, 29 czerwca 2024 07:00

Liber, The best of Maanam i Oskar Mądracki. Już dziś w Kalwarii wielki festyn

Autor Mirosław Haładyj
Liber, The best of Maanam i Oskar Mądracki. Już dziś w Kalwarii wielki festyn

W sobotę (29 czerwca) w Kalwarii Zebrzydowskiej odbędzie się festyn ekologiczny. Wśród zaplanowanych atrakcji są m.in. koncerty Libera, The best of Maanam i Oskara Mądrackiego.

Z okazji Święta Gminy 29 czerwca na Festyn Ekologiczny do Kalwarii Zebrzydowskiej przyjadą Liber, The best of Maanam i Oskar Mądracki. Dla przybyłych mieszkańców i turystów zaplanowano wiele atrakcji. W kolorowym namiocie teatralnym odbędą się: Musical Frania Recykling, Cztery Żywioły i Ekodancing, blok animacji eko oraz warsztaty aktorskie. Będzie można znaleźć tam również strefę baniek, kącik malucha, strefę sportową, stanowisko sensoryczne oraz stanowisko mozaiki recyklingowej.

– Dodatkowo podczas wydarzenia zorganizowana zostanie piana party – szalona zabawa, w której z chęcią poszaleją zarówno dzieci, jak i dorośli. Zabawę w pianie połączymy z grami ruchowymi, nauką układów choreograficznych, koncertem czy pokazem świateł

– przekazują urzędnicy.

Nie zabraknie dmuchańców dla dzieci, euro-bungee czy siłomierza (młota). Na festynie znajdą się również stoiska ekodoradcy gminnego oraz doradcy energetycznego Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Krakowie, służb mundurowych w tym: 11. Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej, Wojskowe Centrum Rekrutacji w Oświęcimiu, Komisariat Policji w Kalwarii, gminne jednostki OSP oraz stanowisko medyczne SPZOZ.

Ponadto wystąpią: Kalejdoskop Marzeń i Snów - z najpiękniejszymi piosenkami z bajek Walta Disney’a w wykonaniu utalentowanych wokalistów przeniesie nas do magicznego świata baśniowych bohaterów oraz zespoły CKSiT.

Szczegółowe informacje na plakacie.

Inf.: UM Kalwaria Zebrzydowska

Wadowice

Wadowice - najnowsze informacje

Rozrywka