czwartek, 20 maja 2021 08:14

Gratka dla kibiców! Wyjątkowe wydarzenie sportowe ponownie zawita do Myślenic

Autor Norbert Kwiatkowski
Gratka dla kibiców! Wyjątkowe wydarzenie sportowe ponownie zawita do Myślenic

W dniach 8-10 sierpnia do Myślenic zawitają najlepsi polscy oraz zagraniczni zawodnicy siatkówki plażowej w ramach Projektu Plaża Open. Będzie to już drugi rok z rzędu, gdy te prestiżowe rozgrywki odbędą się w mieście - według legendy - założonego przez Myślimira.

Oficjalnie decyzja w sprawie gospodarzy tegorocznej edycji zapadła na konferencji prasowej 17 maja 2021, która zainaugurowała Projekt Plaża Open. W jej trakcie organizatorzy przedstawili swoje plany i nowości w projekcie, a także zaprezentowali oficjalne koszulki turnieju.

- Nie mogło być inaczej! Bardzo cenimy partnerów, z którymi współpraca układa się wspaniale. Mamy nadzieję, że oni myślą podobnie. Dlatego, po ubiegłorocznym debiucie w Plaży Open, także w tym roku chcemy zaprosić Was do fantastycznych Myślenic, które będą kolejnym przystankiem naszych zmagań! Dziwi Was termin? Nie powinien!Przesunęliśmy trochę turniej, byście mogli cieszyć się końcem igrzysk olimpijskich w Tokio. Pamiętajcie jednak, że od razu po nich widzimy się na Plaży Open w Myślenicach! - czytamy w oficjalnym komunikacie w mediach społecznościowych profilu Plaży Open.

Oficjalny plakat Miasto Gospodarz Plaża Open MYŚLENICE

Info oraz foto: Projekt Plaża Open

Myślenice - najnowsze informacje