wtorek, 7 maja 2019 11:27

Mielec: Biało-Czerwony turniej tanisa ziemnego

Autor Marzena Gitler
Mielec: Biało-Czerwony turniej tanisa ziemnego

Dwudziestu graczy z Mielca i województwa podkarpackiego wzięło udział na kortach MOSiR-u, przy ulicy Kusocińskiego w VII Otwartym Turnieju Tenisa Ziemnego z Okazji Dnia Flagi R.P.

Organizatorzy Stowarzyszenie ,,Orzeł Biały - Strzelec", zamówili pogodę chyba gdzieś po znajomości na górze i tym razem prawie nie padało. Jak zawsze na kortach wszyscy zaprezentowali spore umiejętności, ambicję i wolę walki do ostatnich piłek, a po zakończeniu było sporo okazji do rozmów przy tenisowym grillu o dopiero co zakończonych pojedynkach. W finale gry pojedynczej zwyciężył niespodziewanie Tomasz Pyrzyński, który pokonał jednego z faworytów turnieju Michała Tora 6:2, 0:6, 10:4, w super tie-breaku, zaś w finale gry podwójnej Jerzy Madycki, Andrzej Wróbel okazali się lepsi od Wiesława Misiewicza, Andrzeja Sucheckiego wygrywając 6:3.

Zwycięzcy w tym roku otrzymali nagrody i upominki od organizatorów: Stowarzyszenia ,,Orzeł Biały – Strzelec”, Polskiego Fan Klubu Agnieszki Radwańskiej, firm Edma-art., Elegant moda męska, klubu Alternatywa, restauracji Vis a Vis, Xerima.
Własne indywidualne nagrody jak zawsze przygotowała pani Joanna Rębisz.

Zwycięzcy w grze pojedynczej

1.Tomasz Pyrzyński
2.Michał Tor
3.Jerzy Madycki

Gra podwójna

1.Jerzy Madycki, Andrzej Wróbel
2.Wiesław Misiewicz, Andrzej Suchecki
3.Andrzej Adamczyk, Jerzy Michalski

Nagroda specjalna dla najstarszego zawodnika od firmy Elegant - Jerzy Michalski

Nagroda specjalna dla najmłodszego zawodnika od Joanny Rębisz - Michał Piekarczyk

inf. org.

Mielec - najnowsze informacje