środa, 23 września 2020 14:28

Myślenice. Poranki z wypadkami na myślenickich drogach

Autor Wiktoria Mitura
Myślenice. Poranki z wypadkami na myślenickich drogach

W ciągu ostatnich trzech dni w powiecie myślenickich dochodziło do porannych wypadków drogowych i kolizji. Niestety, nie obyło się bez poszkodowanych.

Pierwsze zdarzenie to zgłoszenie o zjechaniu do przydrożnego rowu drogi krajowej nr 7 autobusu w miejscowości Głogoczów. W pojeździe podróżowało 7 pasażerów i kierowca. W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba - pasażerka, która znajdowała się w ZRM i po zaopatrzeniu została przewieziona do SOR w Myślenicach.

W poniedziałek na drodze wojewódzkiej 967 w Myślenicach /zjazd z Góry Borzęckiej/ doszło do zderzenia pojazdów w wyniku najechania na tył pojazdu poprzedzającego. W tym zdarzeniu została poszkodowana jedna osoba. Strażacy do przyjazdu pogotowia opatrywali jej rany cięte głowy.

Wczoraj również doszło do zderzenie dwóch pojazdów. Jeden z nich w wyniku zderzenia przewrócił się na bok w miejscowości Osieczany. Tutaj poszkodowana był jedna osoba, której pierwszej pomocy od razu udzielili strażacy. Poszkodowana osoba została przetransportowana do szpitala.

Myślenice - najnowsze informacje