wtorek, 21 marca 2023 12:33

Nadal ogrzewasz swój dom węglem, olejem lub gazem? Zmień piec na pompę ciepła i zacznij oszczędzać!

Autor Artykuł sponsorowany
Nadal ogrzewasz swój dom węglem, olejem lub gazem? Zmień piec na pompę ciepła i zacznij oszczędzać!

Najnowsza technologia pomp ciepła Panasonic jest idealną alternatywą dla systemów ogrzewania gazowego, olejowego i elektrycznego. Jak to działa? To bardzo proste! Pompa ciepła Aquarea zasysa powietrze, które następnie przepływa przez wypełnione czynnikiem chłodniczym wężownice. Ciepło odebrane z powietrza jest automatycznie przekazywane do wody grzewczej oraz do wody użytkowej, na potrzeby gospodarstwa domowego.

Dlaczego warto wybrać pompę ciepła powietrze-woda?

·         Dzięki zastosowaniu pompy ciepła możemy obniżyć nasze wydatki na ogrzewanie budynku i ciepłej wody użytkowej, nawet o kilka tysięcy złotych rocznie.

·         Pompa ciepła nie tylko umożliwia ogrzewanie domu i podgrzewanie ciepłej wody użytkowej zimą, ale również bardzo wydajne chłodzenie latem.

·         Dodatkowym atutem jest ograniczenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery, przez co przyczyniamy się do ochrony środowiska.

Mimo tych zalet martwisz się, że pompa ciepła nie poradzi sobie w temperaturze -20oC?
Niepotrzebnie. Urządzenia Panasonic serii Aquarea T-CAP zapewniają nominalne charakterystyki urządzeń, nawet przy temperaturach zewnętrznych na poziomie -7oC czy też -18oC. Dzięki temu wydajność pompy ciepła jest zawsze wystarczająca do ogrzania domu i nawet podczas mrozów nie ma konieczności wspomagania się innymi, zewnętrznymi źródłami ciepła. Urządzenia serii T-CAP mają zawsze wysoką wydajność grzewczą, co oznacza również wysokie oszczędności. Dodatkowo w wersji SUPER QUIET są to najciszej pracujące urządzenia na rynku.

Firm produkujących pompy ciepła z biegiem czasu jest coraz więcej. Dlaczego więc warto wybrać firmę Panasonic? Firma Panasonic to wiodący dostawca z zakresu ogrzewania i chłodnictwa. Nie każdy wie, że jako pierwsza wprowadziła na rynek japoński wysokowydajną  pompę ciepła powietrze-woda, a wcześniej zajmowała się chłodnictwem. Dzięki temu technologia tej firmy jest wysokorozwinięta i sprawdzona. Dlatego nie jest zaskoczeniem, że pompy ciepła Panasonic charakteryzują się wysoką wydajnością i bardzo dobrymi parametrami technicznymi.

Montaż pompy ciepła Opole

Jesteś zainteresowany kompleksowym montażem pompy ciepła? Szukasz profesjonalistów i fachowców? Mieszkasz na terenie województwa opolskiego? Jeśli tak, to oferta firmy TOMALA jest idealna dla ciebie. Firma TOMALA ma wieloletnie doświadczenie w branży grzewczej a montażem pomp ciepła zajmuje się od 20 lat. W zakres oferty wchodzi nie tylko sprzedaż i montaż pomy ciepła, ale również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Firma ta działa na terenie Opola i w promieniu 50 km. Dzięki temu w razie awarii fachowcy mogą szybko zareagować.

Technologia - najnowsze informacje

Rozrywka