piątek, 6 października 2023 06:53

"Nauczę Cię całować". Proponował 11-latce m.in. uprawianie seksu. Zobacz wideo z zatrzymania

Autor Mirosław Haładyj
"Nauczę Cię całować". Proponował 11-latce m.in. uprawianie seksu. Zobacz wideo z zatrzymania

W poniedziałek (2 października) grupa Elusive Child Protection Unit Poland zatrzymała pedofila, który intensywnie korespondował z 11-letnim dzieckiem, proponując mu m.in. uprawianie seksu.

Kolejny raz w Małopolsce zatrzymano pedofila, który nakłaniał małoletniego do uprawiania seksu. Tym razem na szczęście 11-letnim dzieckiem okazał się dorosły, który zwabił 36-letniego Pawła M. z Morzychnia (powiat dąbrowskim, gmina Dąbrowa Tarnowska).

– Dzisiejszego dnia grupa Elusive Child Protection Unit Poland gościnnie zawitała w okolice Tarnowa - celem dokonania ujęcia obywatelskiego. Osoba zatrzymana intensywnie korespondowała z 11- letnim dzieckiem,  proponując czyny z art. 200 kk (w tym m.in.: uprawianie sexu, dotykanie miejsc intymnych )

– wyjaśniają członkowie grupy Elusive Child Protection Unit.

Mieszkaniec Małopolski wysyłał małoletniemu zdjęcia swojego przyrodzenia, próbując zachęcić do rewanżu.

– Jesteś już dorosłą myszką, kochana. Jesteś moją dziewczyną, nauczę Cię całować. Wyślij mi swoje foto bez bielizny. Chcesz mieć mojego peniska? To będzie nasza tajemnica. Chce całować się namiętnie z języczkiem

– pisał do jedenastolatki 36-latek.

– Dziękujemy naszemu wabikowi Pola Decoy za wkład w swoją pracę i poświęcony czas , który doprowadził do dzisiejszego zatrzymania, a także naszym łowcom  : Bartosz Hunter, Sky Hunter, Biedrona Decoy  i Hummer Hunter za zaangażowanie się w dzisiejsze ujęcie i poświęcenie czasu prywatnego - BEZ WAS BY TEGO NIE BYŁO ! Ogrom podziękowań dla funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Dąbrowie Tarnowskiej za świetną współpracę z naszą grupą.

#PILNE! Kolejne zatrzymanie podejrzanego o pedofilie mężczyzny na terenie powiatu tarnowskiego. Mieszkający w miejscowości Morzychna w gminie Żabno, 36-letni Paweł M. zaczepił w sieci 11-letnie "wirtualne dziecko" - Wabika Elusive Child Protection Unit Poland Jak relacjonuje na swojej stronie fundacja: 🗨️ "Osoba zatrzymana intensywnie korespondowała z 11-letnim dzieckiem, proponując czyny z art. 200 kk (w tym m.in: uprawianie sexu, dotykanie miejsc intymnych, itp.) Standardowo - jak wszyscy o skłonnościach pedofilskich pisał do dziecka słowa: "tylko nie mów nikomu"... Fundacja Elusive Child Protection Unit Poland dziękuje również policjantom KMP w Dąbrowie Tarnowskiej za pomoc w realizacji ujęcia. 📸 Elusive Child Protection Unit Poland

Opublikowany przez 112Tarnów.pl - Tarnowski Portal Ratowniczy Czwartek, 5 października 2023

Policja potwierdza

Informacje przekazane przez Elusive Child Protection Unit potwierdziła Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej.

– Mężczyzna został zatrzymany, czynności z nim zostały wykonane przez naszych funkcjonariuszy i dla dobra prowadzonych działań więcej informacji nie mogę udzielić

– powiedziała w rozmowie z Głosem24  asp. szt. Ewelina Fiszbain

Inf. i foto: FB Elusive Child Protection Unit

Dąbrowa Tarnowska - najnowsze informacje

Rozrywka