czwartek, 5 listopada 2020 08:08

Nawojowa: Wypadek na ul. Krótkiej! W samochodach były dzieci

Autor Aleksandra Tokarz
Nawojowa: Wypadek na ul. Krótkiej! W samochodach były dzieci

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj  w Nawojowej. Zderzyły się tam dwa samochody, którymi łącznie podróżowało 5 osób, w tym dwoje dzieci.

Wczoraj, 4 listopada, kilka minut przed godziną 18 na ul. Krótkiej w Nawojowej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Volkswagen Passat oraz Suzuki Swift. Samochodami podróżowało pięć osób, w tym dwoje dzieci. Obydwa samochody znajdowały się poza jezdnią.

Groźny wypadek w Stadłach! Jedna osoba w szpitalu
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło wczoraj, 3 listopada, w Stadłach w gminie Podegrodzie. Zderzyły się dwa samochody, którymi łącznie podróżowało cztery osoby. Jedna trafiła do szpitala. Wypadek miał miejsce kilkanaście minut po godzinie 11. Fiat Doblo i Volkswagen Golf zderzyły się na obwodnicy. …

-Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym. Odłączono klemy od akumulatorów. W czasie działań kierowano ruchem wahadłowym pojazdów – informuje PSP w Nowym Sączu.

W wyniku zdarzenia dwie osoby zostały poszkodowane. Na miejsce przybyły karetki Pogotowia ratunkowego, które przetransportowały poszkodowanych do szpitala. Dzieciom udzielono wsparcia psychicznego.

Po odjeździe karetek Pogotowia ratunkowego wznowiono ruch pojazdów w obu kierunkach. Działania strażaków trwały ponad godzinę.

fot. PSP Nowy Sącz, OSP Nawojowa

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje