niedziela, 25 lutego 2024 10:52

Policja niespodziewanie zapukała do jego drzwi. Prosto z ciepłego łóżka trafił do zakładu karnego

Autor Mirosław Haładyj
Policja niespodziewanie zapukała do jego drzwi. Prosto z ciepłego łóżka trafił do zakładu karnego

Sześć listów gończych i zarządzeń o ustalenie miejsce wydano za 29-letnim Adrianem P. Mężczyzna od 2018 roku ukrywał się przed organami ścigania.

Poszukiwany przez organy ścigania 29-latek pochodzi z gminy Andrychów. W miejscu ostatniego zamieszkania od dłuższego czasu nie był jednak widziany. W toku czynności wykonywanych w tej sprawie policjanci z Komisariatu Policji w Andrychowie dowiedzieli się, że Adrian P. wynajął dom mieszkalny na terenie Andrychowa, w którym mieszka od jakiegoś czasu.

-Mając na uwadze poczynione ustalenia w dniu 17.02.2024 roku we wczesnych godzinach porannych udali się pod wskazany adres, gdzie w jednym z  pomieszczeń zastali śpiącego w łóżku poszukiwanego. Adrian P. był bardzo zaskoczony wizytą stróżów prawa oraz faktem, że poznali oni jego nowe miejsce zamieszkania. Bezpośrednio z ciepłego łóżka poszukiwany został przewieziony do Zakładu Karnego w Wadowicach.

-relacjonują policjanci.

29-latek odbywa karę pozbawienia wolności oraz czeka na wykonanie czynności procesowych z jego udziałem w pozostałych sprawach.

Inf.: KPP Wadowice

Wadowice

Wadowice - najnowsze informacje

Rozrywka