czwartek, 26 maja 2022 14:45

Okna PCV czy okna aluminiowe? Wybieramy

Autor Artykuł sponsorowany
Okna PCV czy okna aluminiowe? Wybieramy

Okna aluminiowe marki Medrus to duża konkurencja dla stolarki plastikowej. Warto jednak wspomnieć, że okna PCV również mają wiele zalet, a w ofercie tego polskiego producenta można znaleźć szeroki ich wybór. Na co więc zwrócić uwagę, podejmując decyzję o wyborze konkretnych profili? Firma Medrus przygotowała porównanie obu stolarek, aby odpowiedzieć na pytania zainteresowanych tematem Klientów.

Okna aluminiowe marki Medrus - jakie są ich zalety oraz wady?

Okna aluminiowe marki Medrus wyróżniają się naprawdę ogromną ilością zalet, dlatego warto zacząć od jednej ich wady. Mianowicie, ich zakupu na pewno nie można nazwać budżetowym, jeśli więc masz bardzo mocno ograniczoną kwotę, którą chcesz wydać na stolarkę, będzie to na pewno czynnik, który musisz wziąć pod uwagę. Jakie są jednak korzyści z wyboru okien aluminiowych? Przede wszystkim najlepsze parametry pod względem izolacji termicznej oraz akustycznej, estetyczny wygląd, ogromny wybór kształtów, rozmiarów i kolorów, a także lekka konstrukcja. Wszystko to sprawia, że okna od Medrus (Warszawa to miasto, gdzie znajduje się sklep stacjonarny producenta) świetnie sprawdzą się zarówno w przypadku przeróżnych budynków, począwszy od wieżowców, aż po domy jedno- i wielorodzinne oraz zimowe ogrody!

Plastikowe okna od Medrus - Warszawa to miasto, w którym szeroki asortyment producenta!

Poprzedni akapit mógł zabrzmieć tak, jakby okna aluminiowe marki Medrus były jedynymi, które warto brać pod uwagę w ofercie tego sklepu. Warto więc powiedzieć, że zdecydowanie zasługują one na uwagę, jednak okna PCV z linii Premium i Ecoline tego samego producenta także wyróżniają się wysoką jakością oraz bardzo dobrymi parametrami. Stolarka plastikowa jest tania, nie oznacza to jednak, że źle chroni mieszkanie lub dom. Okna PCV Medrus odznaczają się niskim współczynnikiem przenikania ciepła, świetną izolacją akustyczną, mają również zabezpieczenia antywłamaniowe. Parametry te są podobne do podobnej klasy okien aluminiowych oraz drewnianych, jednak - jak już zostało wspomniane - są dużo tańsze. Jeśli chcesz zobaczyć ofertę producenta na żywo i porozmawiać z ekspertami marki, odwiedź sklep w Warszawie. Okna od Medrus produkowane są na wymiar, dzięki czemu nie musisz obawiać się, że model, który Ci się spodoba, nie będzie dostępny w potrzebnym Ci rozmiarze!

Wybierz okna aluminiowe marki Medrus, jeśli budujesz dom pasywny!

Do tej pory w artykule nie poruszono jeszcze istotnej kwestii, jaką jest ekologiczność konkretnych produktów. Tutaj bezsprzecznie wygrywają okna aluminiowe marki Medrus - można je bowiem stosować w domach pasywnych, czyli takich, w których znacząco minimalizuje się zużycie energii. Dodatkowo, podczas ich produkcji zużywa się dużo mniejszych ilości materiałów (nawet w porównaniu do stolarki drewnianej!). Jeśli jest to dla Ciebie ważny aspekt, koniecznie sprawdź okna od Medrus. Warszawa, ulica Gruchacza 35B - pod tym adresem szukaj sklepu tego polskiego producenta. Zespół ekspertów, który tam pracuje, z pewnością odpowie na wszystkie Twoje pytania!

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje