wtorek, 14 lipca 2020 09:14

Po wizycie na Podhalu Kayah musiała poddać się badaniu na Covid-19. Znamy wynik testu

Autor Mirosław Haładyj
Po wizycie na Podhalu Kayah musiała poddać się badaniu na Covid-19. Znamy wynik testu

Znana piosenkarka była obecna na pogrzebie Zofii Karpiel-Bułecki.

Niedawno informowaliśmy, że na pogrzebie Zofii Karpiel-Bułecki w Zakopanem pojawiła się osoba zakażona koronawirusem. Wśród żałobników było wielu celebrytów, w tym Sebastian i Staszek Karpiel-Bułecka, Paulina Krupińska, Kayah oraz Jagna Marczułajtis-Walczak.

W sprawie pogrzebu oficjalny komunikat wydał Sanepid w Zakopanem, który nakazał wszystkim osobom biorącym udział w uroczystości, zgłoszenie się do Inspektoratu. Testom poddali się już Paulina Krupińska i Bartosz Jędrzejak, u których nie wykryto wirusa.
Kayah przez dłuższy czas nie chciała zdradzić, jaki jest wynik testu. Ujawniła go dopiero na swoim instagramowym profilu 12 lipca, przy okazji wyborów prezydenckich:

- Moi Kochani, mam nadzieję, że tak jak ja już zagłosowaliście. Ja zrealizowałam swój obowiązek i przywilej obywatelski. Od razu pragnę poinformować wszystkich, którzy martwili się o mnie, po doniesieniach, że na pogrzebie Zofii Karpiel-Bułecki, na którym byłam obecna, była także osoba zakażona koronawirusem. Uspakajam was, przebadałam się w dwóch laboratoriach. Obydwa wyniki ujemne, więc wszystko ok. Dziękuję Wam za troskę. Głos oddany bezpiecznie - napisała na Instagramie gwiazda, która jest bardzo szczęśliwa, że nie zakaziła się koronawirusem, choć była w grupie zagrożenia.

Czytaj również:

Zakopane: Osoba zarażona koronawirusem na pogrzebie Zofii Karpiel-Bułecki. Byli też celebryci
Jak podaje portal onet.pl na pogrzebie Zofii Karpiel-Bułecki osoba zarażona koronawirusem “odbierała kondolencje”. Zakopiański sanepid zaapelował do wszystkich obecnych na uroczystości do zgłaszania się do jednostki. Wydany komunikat brzmi następująco: > KOMUNIKAT Państwowy Powiatowy Inspektor San…
Paulina Krupińska musiała poddać się badaniu na Covid-19. Znamy wynik testu.
Znana prezenterka była obecna na pogrzebie Zofii Karpiel-Bułecki. Niedawno informowaliśmy, że na pogrzebie Zofii Karpiel-Bułecki w Zakopanem pojawiła się osoba zakażona koronawirusem. Wśród żałobników było wielu celebrytów, w tym żona Sebastiana Karpiela-Bułecki, Paulina Krupińska. Jak informuje po…
koronawirus najnowsze informacje

Inf.: Instagram/ Kayah
Fot.: By Piotr VaGla Waglowski, http://www.vagla.pl - Praca własna, Domena publiczna

Podhale

Podhale - najnowsze informacje