sobota, 26 listopada 2022 17:38

Poseł z Małopolski został tatą. Pokazał zdjęcie synka

Autor Marzena Gitler
Poseł z Małopolski został tatą. Pokazał zdjęcie synka

Rafał Bochenek, związany z Wieliczką poseł z Małopolski Zachodniej właśnie został tatą. Szczęśliwą wiadomość przekazał na Facebooku.

"Życiowe wyzwanie jakie teraz przede mną to rola TATY. Ukochany synek jest już z nami" - napisał poseł, który właśnie został rzecznikiem prasowym Prawa i Sprawiedliwości. "Dziękuję żonie Oli za ten gigantyczny wysiłek. Po wielu godzinach trudu Tymuś jest już na świecie. P.S. Wielkie podziękowania za wszelką pomoc i profesjonalizm lekarzy oraz Pani położnej ze Szpitala Ginekologiczno-Położniczego przy ul. Siemiradzkiego w Krakowie" - dodał Rafał Bochenek.

Życiowe wyzwanie jakie teraz przede mną to rola TATY 😀 Ukochany synek jest już z nami ❤ Dziękuję żonie Oli za ten...

Opublikowany przez Rafał Bochenek Sobota, 26 listopada 2022

Pod postem błyskawicznie pojawiło się ponad pół tysiąca gratulacji.

36-latni Rafał Bochenek w czwartek został oficjalnie rzecznikiem Prawa i Sprawiedliwości. Poprzednio pełnił tę funkcję w rządach Beaty Szydło i Mateusza Morawieckiego. Pochodzi z Wieliczki, ale do sejmu kandydował z okręgu nr 12 Kraków obejmującego powiaty: chrzanowski, myślenicki, oświęcimski, suski i wadowicki.

W lipcu ubiegłego roku w poseł stanął na ślubnym kobiercu z 27-letnią krakowianką, Aleksandrąa Tylek. Uroczystość odbyła się w kościele parafialnym p.w. Niepokalanego Serca NMP w Strumianach, w powiecie wielickim, w miejscowości skąd pochodzi Rafał Bochenek.

fot. Fb. Szpital Siemiradzkiego i Fb. Rafał Bochenek

Wieliczka - najnowsze informacje

Rozrywka