sobota, 10 lipca 2021 21:01

Były rzecznik premier Szydło wziął ślub. Kim jest jego wybranka? [ZDJĘCIA]

Autor Marzena Gitler
Były rzecznik premier Szydło wziął ślub. Kim jest jego wybranka? [ZDJĘCIA]

Były rzecznik w rządzie Beaty Szydło Rafał Bochenek w końcu stanął na ślubnym kobiercu. 10 lipca odbyła się uroczystość przełożona z kwietnia tego roku, której organizację pokrzyżował lockdown. Kim jest jego wybranka?

35- letni poseł PiS Rafał Bochenek i pochodząca z Krakowa 27-letnia Aleksandra Tylek stanęli dziś na ślubnym kobiercu. Uroczystość, zaplanowana początkowo na 17 kwietnia br, została przełożona z powodu obostrzeń związanych z pandemią.

Jego żona tak jak on ukończyła prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Oficjalnie są parą od 2019. Zaręczyli się 30 listopada w Paryżu.

Powiedziała TAK ! 🥰 Takie chwile to tylko w mieście miłości🇨🇵🇵🇱

Opublikowany przez Rafała Bochenka Sobota, 30 listopada 2019

- Ola jest przyjaciółką mojej kuzynki. I tak się właśnie poznaliśmy. Bardzo ją kocham i chcemy wziąć ślub. I gdyby nie koronawirus i obostrzenia, już bylibyśmy małżeństwem – mówił w wywiadzie dla SuperExpressu w kwietniu br.

Wtedy ślub przełożono, bo narzeczonym zależało, aby ich wielki dzień przeżyć w gronie przyjaciół i wszystkich ważnych dla nich osób. I rzeczywiście oprócz najbliższych nie zabrakło na uroczystości osób znanych z działalności politycznej i samorządowej w Małopolsce.

Uroczystość odbyła się w kościele parafialnym p.w. Niepokalanego Serca NMP w Strumianach, w powiecie wielickim, w miejscowości skąd pochodzi Rafał Bochenek.

👰‍♀️🤵🏻✨Ach co to był za ślub … ❤️ Wszystkiego najcudowniejszego na Nowej Drodze Życia Młodej Parze 💚💚 Gratulacje Rafał Bochenek👏👰‍♀️🤵🏻😊

Opublikowany przez Annę Kowal Sobota, 10 lipca 2021

foto: Fb Anna Kowal

Wieliczka

Wieliczka - najnowsze informacje