czwartek, 8 sierpnia 2019 09:36

Proszowice: Inspirująca wystawa o Funduszach Europejskich i spotkania z beneficjentami

Autor Marzena Gitler
Proszowice: Inspirująca wystawa o Funduszach Europejskich i spotkania z beneficjentami

Mieszkańcy już 3 małopolskich miast: Wadowic, Niepołomic i Krzeszowic mieli okazję poznać bohaterów wystawy „Fundusze Europejskie są dobre dla Ciebie”. Tym razem ekspozycja zawita do Proszowic.

Zainspiruj się Funduszami w Proszowicach
Już sam powiat Proszowice inspiruje do działania i skorzystania ze wsparcia Funduszy Europejskich. Wszyscy mieszkańcy tego regionu mogą szybciej i wygodniej podróżować dzięki dziesiątkom kilometrów wyremontowanych i wybudowanych dróg. Dzięki środkom unijnym rozbudowano i zmodernizowano szpital w Proszowicach a teren wokół kościoła oraz sam budynek zostały zrewitalizowane i zagospodarowane. Mieszkańcy zyskali również nową kanalizację, a wielu z nich skorzystało z dofinansowania na wymianę starego kotła na niskoemisyjne kotły gazowe oraz na biomasę. Ze środków unijnych korzystają przedsiębiorcy, którzy dzięki nim rozwinęli swoją ofertę i wprowadzili na rynek nowe, innowacyjne produkty. Liczne projekty aktywizacyjne realizowane na tym obszarze dają ogromne możliwości rozwoju zawodowego.

Poznaj naszych bohaterów!
Przyjdź, zobacz i poznaj bohaterów naszej wystawy. 26 prawdziwych Liderów zmian – osób, które inspirują do działania. To najlepszy przykład tego jak wiele można osiągnąć dzięki Funduszom Europejskim. Są wśród nich uczestnicy projektów, właściciele firm, osoby, które otworzyły własną działalność dzięki unijnemu wsparciu. Poznaj ich historie i zrealizowane przez nich projekty. Zainspiruj się nimi! Może i Ty sięgniesz po dotacje i zrealizujesz swój pomysł na biznes! Pamiętaj, że Fundusze Europejskie są dobre dla Ciebie!

Gdzie i kiedy można zobaczyć wystawę?
Na Rynek w Proszowicach zapraszamy od 10 do 18 sierpnia. Na proszowickim Rynku do 18 sierpnia czekają na Was jeszcze inni przedsiębiorczy Małopolanie, którzy z sukcesem skorzystali z Funduszy Europejskich ?? Zapraszamy!
Poznajcie ich projekty i zainspirujcie się. Może i Wy odważycie się sięgnąć po wsparcie FE i zrealizujecie swój pomysł na biznes!

Uśmiechnij Mi Się -Skuteczne sposoby na ładne zęby MagiaMody.pl Extrawheel Kyambalo - arcydzieło rąk ludzkich DlaWina.pl

Zobacz film zapowiadajacy wystawę i jej bohaterów TU

inf. MFU

Proszowice - najnowsze informacje