środa, 25 listopada 2020 18:58

Rozpoczął się remont ul. Szczepkowskiego. Będą utrudnienia w ruchu

Autor Mirosław Haładyj
Rozpoczął się remont ul. Szczepkowskiego. Będą utrudnienia w ruchu

Podhalańskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe w Nowym Targu informuje, że w najbliższy czwartek i piątek, 26-27 listopada, od rana do wieczora całkowicie wyłączona z ruchu będzie ul. Szczepkowskiego.

Zamknięcie ul. Szczepkowskiego w godzinach od 8.00 do 18.00 spowodowane będzie kładzeniem warstwy bitumicznej na całej szerokości jezdni. Wykonawca robót zastrzegł, że w przypadku niesprzyjającej pogody lub innych niemożliwych do przewidzenia zdarzeń losowych, termin położenia nawierzchni, a tym samym czasowego wyłączenia z ruchu ul. Szczepkowskiego zostanie zmieniony.

Modernizacja ul. Szczepkowskiego zakłada nie tylko położenie nowej nawierzchni na całej jej długości czyli od skrzyżowania z ulicą płk. Semika do skrzyżowania z ulicą Handlową. W ramach inwestycji przełożona zostanie kostka, którą wyłożone są podjazdy do posesji oraz wymienione będą krawężniki. Firma Podhalańskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe była jedną z czterech firm jakie stanęły do przetargu na realizację robót. Przedstawiła najkorzystniejszą ofertę, na kwotę 270 329,40 zł. Zadanie jest współfinansowane ze środków Funduszu Dróg Samorządowych. Złożony przez Burmistrza Miasta Sucha Beskidzka wniosek o przyznanie dotacji został pozytywnie rozpatrzony i Gmina otrzymała 135 164,00 zł.

Inf. i foto: UM Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka - najnowsze informacje