czwartek, 25 kwietnia 2024 10:41

Ruszają zapisy do III edycji Myślenickiego Biegu na Skocznię!

Autor Artykuł sponsorowany
Ruszają zapisy do III edycji Myślenickiego Biegu na Skocznię!

Nadchodzi kolejna edycja Myślenickiego Biegu na Skocznię K-45! Sportowa impreza odbędzie się już 3 maja br. i ponownie będzie pełnić funkcję wydarzenia towarzyszącego obchodom Święta Narodowego Konstytucji Trzeciego Maja. Do udziału w wydarzeniu zapraszają burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka, zastępca burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Mateusz Suder oraz nadleśniczy Nadleśnictwa Myślenice Tomasz Bartko.

Impreza rozpocznie się o godzinie 11:00, natomiast w samo południe biegacze wystartują z punktu wyznaczonego na szczycie rozbiegu skoczni narciarskiej K-45 w Myślenicach. Zawodnicy będą mieć do pokonania trasę o długości 2 kilometrów, uwzględniającą 114 metrów przewyższenia.

W ramach biegu nagrody przyznawane będą w trzech kategoriach – OPEN Mężczyzn, OPEN Kobiet oraz Zawodnicy w wieku 70+. Dodatkowo, najstarszy biegacz otrzyma nagrodę honorową, a każdy uczestnik może liczyć na pamiątkowy medal.

W programie wydarzenia zaplanowano również szereg dodatkowych atrakcji, a wśród nich m.in. biesiada góralska z udziałem Oddziału Górali Myślenickich czy poczęstunek z serami góralskimi oraz kiełbasą z ognia.

Już teraz zapraszamy do udziału wszystkich pasjonatów biegów ekstremalnych!

Zapisów można dokonać pod adresem mailowym: biegnaskocznie@myslenice.pl

W wiadomości mailowej należy podać imię i nazwisko oraz rok urodzenia uczestnika. Udział w biegu jest bezpłatny.

Impreza zostanie zorganizowana przy wsparciu Oddziału Górali Myślenickich, Nadleśnictwa Myślenice, OSP Myślenice-Zarabie oraz klubu Dalin Myślenice.

Myślenice - najnowsze informacje

Rozrywka