poniedziałek, 17 sierpnia 2020 08:14

Sanepid szuka podróżnych relacji Rzepiennik Strzyżewski – Gorlice. Jeden z pasażerów ma koronawirusa

Autor Aleksandra Tokarz
Sanepid szuka podróżnych relacji Rzepiennik Strzyżewski – Gorlice. Jeden z pasażerów ma koronawirusa

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Tarnowie szuka osób, które podróżowały autobusem relacji Rzepiennik Strzyżewski – Gorlice. Jeden z pasażerów był zakażony koronawirusem.

Chodzi o osoby, które korzystały z usług firmy przewozowej TRANSIT od 5.08 do 11.08. Zakażony pasażer podróżował w tych dniach, o godz. 4:50 z Rzepiennika Strzyżewskiego do Gorlic oraz o 14:30 z Gorlic do Rzepiennika Strzyżewskiego.

Wszyscy, którzy odbyli kurs w tych dniach pomiędzy miejscowością Gorlice a Rzepiennik Strzyżewski proszone są o kontakt z właściwą pod względem miejsca zamieszkania Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną.

Komunikat Osoby korzystające z usług firmy przewozowej TRANSIT w okresie od 05.08.2020 do 11.08.2020 kurs o godz. 4:50...

Posted by Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Tarnowie on Saturday, August 15, 2020

Wcześniej sanepid w Gorlicach szukał osób, które podróżowały w obu kierunkach, między Gorlicami a Krakowem. U jednego z pasażerów tych kursów również wykryto zakażenie koronawirusem.

Koronawirus w autobusie relacji Gorlice-Kraków. Sanepid szuka pasażerów
Sanepid w Gorlicach poszukuje osób, które podróżowały w obu kierunkach, między Gorlicami a Krakowem. U jednego z pasażerów tych kursów wykryto zakażenie koronawirusem. Chodzi o kurs relacji Kraków – Gorlice, z dnia 7 sierpnia. Wyjazd autobusu z Krakowa miał miejsce o godz. 19:55. Zakażenie wykryt…

fot. ilustracyjne

Gorlice - najnowsze informacje