niedziela, 16 czerwca 2024 05:00

Szokujące sceny w Gdowie. Pobił i okradł mężczyznę, a następnie porzucił go w miejskim szalecie

Autor Patryk Trzaska
Szokujące sceny w Gdowie. Pobił i okradł mężczyznę, a następnie porzucił go w miejskim szalecie

W takich chwilach liczy się każda sekunda. Policjanci z Komisariatu Policji w Gdowie interweniowali po zgłoszeniu o rannym mężczyźnie znalezionym w publicznej toalecie. Analiza zapisu z monitoringu pozwoliła funkcjonariuszom na szybkie ustalenie przebiegu wydarzeń.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia, policjanci zastali 37-letniego mężczyznę z poważnymi obrażeniami tułowia i głowy. Ofiara, mimo obrażeń, była w stanie komunikować się z funkcjonariuszami, jednak nie potrafiła wyjaśnić, co się wydarzyło. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala przez zespół pogotowia ratunkowego.

Policjanci rozpoczęli śledztwo. Na podstawie zapisu z miejskiego monitoringu ustalili, że 37-latek został brutalnie pobity i okradziony przez 36-letniego mieszkańca gminy Gdów. Sprawca zabrał ofierze 700 zł oraz telefon komórkowy, po czym zostawił ją w publicznym szalecie.

Mężczyzna, który miał już na swoim koncie liczne przestępstwa, został zatrzymany przez kryminalnych z Gdowa 10 czerwca. Usłyszał zarzut rozboju oraz uszkodzenia ciała, popełnionych w warunkach recydywy.

inf./fot. KPP Wieliczka

Wieliczka - najnowsze informacje

Rozrywka