piątek, 29 maja 2020 13:30

Szybka ochronna, czyli jak uniknąć zarażenia wirusami

Autor Głos 24
Szybka ochronna, czyli jak uniknąć zarażenia wirusami

Ogólnoświatowa pandemia wymusiła wiele zmian w codziennym życiu. Obowiązek noszenia maseczek, zakaz zgromadzeń, zamknięcie punktów usługowych: te ograniczenia miały na celu zmniejszenie ryzyka zakażenia, a także redukcję liczby chorych. Aby zapewnić sobie i innym jeszcze większy poziom bezpieczeństwa wiele sklepów zdecydowało się również na montaż szybek ochoronnych. Osłony z pleksi stanowią skuteczną barierę pomiędzy klientem, a obsługą. Wymuszają pewien naturalny dystans i chronią zarówno kasjerów, jak i inne osoby przebywające w sklepie.

Uniwersalna szybka ochronna nie tylko do sklepu

Osłony z pleksi doskonale sprawdzą się nie tylko w sklepach, ale także np. na poczcie, w urzędzie czy wszędzie tam gdzie niezbędna jest bezpośrednia obsługa klienta. Marka Vonart oferuje swoim klientom najwyższej jakości szybki ochronne. Wyjątkowo stabilne i estetycznie wykonane osłony z pleksi posiadają aż 95% przezroczystości, dzięki temu nie mają wpływu na komfort pracy. Konstrukcja osłony z pleksi od Vonart została wykonana ze stali lakierowanej proszkowo.

Są proste w montażu, a otwór w dolnej części szybki ochronnej pozwala na swobodne wydawanie towaru. Dodatkowo, każda z osłon została wyposażona w naklejkę mówiącą o zachowaniu odpowiedniego odstępu.

Retail i store design - kompleksowe rozwiązania | Icon Concept
Retail i store design - kompleksowe rozwiązania | Icon Concept

Szybka ochronna od Vonart ma optymalny rozmiar 90x100 cm, który doskonale sprawdzi się w lokalach każdej branży. Szybki ochronne można ze sobą łączyć tworząc w ten sposób ciągi z pleksi, dopasowane długością do potrzeb. Ochrony z pleksi są dostarczane do klienta w formie gotowej do samodzielnego montażu. To wygodne i praktyczne rozwiązanie, które znacząco wpłynie na bezpieczeństwo Twoje i Twoich pracowników.

Jak uchronić się przed wirusami?

Szybki ochronne zwiększają bezpieczeństwo i zmniejszają prawdopodobieństwo zakażenia wirusem. Jednak to nie jedyna metoda profilaktyki zdrowotnej. Bardzo istotne jest częste i długie mycie rąk z użyciem mydła, zasłanianie ust i nosa, a także unikanie – w miarę możliwości – kontaktu z innymi ludźmi. Dodatkowo należy pamiętać o wzmacnianiu organizmu, zdrowym odżywianiu, a także regularnym braniu suplementów diety i witamin.

Jeśli zależy C na zwiększeniu bezpieczeństwa w Twojej firmie, koniecznie porozmawiaj z pracownikami na temat przestrzegania zaostrzonych zasad bezpieczeństwa, a także wyposaż swój sklep w estetyczne i trwałe ochrony z pleksi od marki Vonart. Zapewnią bezpieczeństwo Twoich pracowników nie tylko w czasie pandemii koronawirusa, ale także w każdym sezonie grypowym. Zdrowy personel to lepiej funkcjonująca firma. Zainwestuj w szybkę ochronną.

Znajdziesz nas pod adresem: 53-609 Wrocław, ul. Fabryczna 10

lub na naszej stronie: Icon-Concept.pl

Źródło: Retail i store design - kompleksowe rozwiązania | Icon Concept

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje