czwartek, 28 października 2021 09:12

Tak skończyła się brawurowa jazda 22-latka w terenie zabudowanym

Autor Mirosław Haładyj
Tak skończyła się brawurowa jazda 22-latka w terenie zabudowanym

Kierowca BMW został zatrzymany przez suskich policjantów do kontroli drogowej, ponieważ przekroczył dozwoloną  prędkość w obszarze zabudowanym o 78 km/h. Policjanci zatrzymali kierującemu uprawnienia do kierowania pojazdami. 22-latek za swoją brawurową jazdę został również ukarany mandatem i 10 punktami karnymi.

We wtorek (26 października) przed godziną 18:00 policjanci ruchu drogowego,  dokonując pomiaru prędkości przemieszczających się pojazdów w miejscowości Kuków, zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę BMW. 22-latek w obszarze zabudowanym, spiesząc się „na trening” (tak tłumaczył się mundurowym), zapomniał o obowiązujących  przepisach ruchu drogowego. Nie zważając na innych uczestników ruchu (takich jak kierujący i piesi), przekroczył dozwoloną prędkość, pędząc 128 km/h. Funkcjonariusze, za popełnione wykroczenie w  ruchu drogowym, zatrzymali mieszkańcowi powiatu suskiego uprawnienia do  kierowania pojazdami. Na mężczyznę został nałożony również mandat i 10 punktów karnych.

-Apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie rozsądku na drodze i jazdę zgodną z przepisami. Pomimo kreatywnych  tłumaczeń kierowców, nie udaje się uniknąć kary, gdyż, poruszając się z nadmierną prędkością, narażamy swoje zdrowie i życie oraz innych  uczestników ruchu drogowego

-przypomina policja.

Inf.: KPP Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka - najnowsze informacje