czwartek, 18 sierpnia 2022 08:27

Tarnów. "Możemy pograć trochę dłużej, poza ciszę nocną". Zakończ wakacje z Silent Disco!

Autor Katarzyna Jamróz
Tarnów. "Możemy pograć trochę dłużej, poza ciszę nocną". Zakończ wakacje z Silent Disco!

Tegoroczne wakacje rozpoczęła i zakończy impreza z Silent Disco w Ogrodzie Sensorycznym! Cicha dyskoteka na bezprzewodowych słuchawkach spodobała się w czerwcu mieszkańcom na tyle, że organizator, czyli Biuro Wystaw Artystycznych, postanowiło powtórzyć sukces. Kolejna impreza już za tydzień, 28 sierpnia.

Cicha dyskoteka przypadła do gustu mieszkańcom i organizatorom. Ze względu na jej rodzaj, imprezę można przeprowadzić o dowolnej porze dnia nie zakłócając porządku. – Publika była bardzo zadowolona z tej formy spędzania czasu, mieliśmy także świetnych DJ-ów podczas ostatniej dyskoteki. Ta forma wydarzenia w parku jest o tyle fajna, że nie przeszkadza nikomu, muzyka nie jest słyszalna dla innych, więc możemy pograć trochę dłużej, poza ciszę nocną – mówiła Ewa Łączyńska-Widz, dyrektorka BWA.

Kolejna odsłona imprezy odbędzie się w ostatnią niedzielę wakacji o godzinie 20 w Ogrodzie Sensorycznym. Każdy z uczestników zabawy dostanie bezprzewodowe słuchawki, które będą odbierać trzy różne kanały muzyczne prowadzone przez profesjonalnych DJ-ów - Dj Luketus, Dj Sound Protectors oraz Dj Artres. Uczestnicy usłyszeć będą mogli muzykę house, commercial/latino oraz dancingową, stworzoną z polskich szlagierów i najnowszych hitów jak i z przebojów z lat 70., 80. i 90.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, ale liczba słuchawek jest ograniczona. Jedna osoba może wypożyczyć maksymalnie 6 par słuchawek, okazując dowód tożsamości ze zdjęciem i numer PESEL. W przypadku niesprzyjającej pogody wydarzenie zostanie przełożone na inny termin.

Inf./Fot. UM Tarnów (Fot. Artur Gawle)

Tarnów - najnowsze informacje