piątek, 17 stycznia 2020 13:28

Tarnowscy policjanci zapraszają na „Jurasówkę”

Autor Marzena Gitler
Tarnowscy policjanci zapraszają na „Jurasówkę”

W tym sezonie śniegu jak na lekarstwo, jednak narciarze już pojawili się na jedynym czynnym stoku w regionie. Jurasówka w Siemiechowie uruchomiła dwie trasy narciarskie i już dziś wspólnie z tarnowską Policją zaprasza po raz kolejny na obdchody „Światowego Dnia Śniegu“.

Już w najbliższą niedzielę 19 stycznia 2020 roku od godziny 11.00 tarnowscy policjanci zapraszają na „Jurasówkę”. "Wspólnie z właścicielami rodzinnej stacji narciarskiej w Siemiechowie po raz kolejny będziemy obchodzić „World Snow Day” czy Światowy Dzień Śniegu. Nie zabraknie konkursów związanych z białym szaleństwem, jak również instruktażu dotyczącego „Dekalogu FIS”. Policjanci przypomną o tym, jak należy się zachowywać na stoku, aby miłe wspomnienia trwały jak najdłużej."

Wybór miejsca przeprowadzenia niedzielnej akcji nie jest nieprzypadkowy. „Jurasówka” to odpowiednio przygotowana, rodzinna stacja narciarska, zachęcająca do rekreacji i zdrowego spędzania wolnego czasu, który ściąga miłośników białego szaleństwa z terenu naszego powiatu i nie tylko. Jej właściciele angażują się w działania podejmowane przez tarnowską Policję zmierzające do poprawy bezpieczeństwa na stokach.

inf. KPP w Tranowie, foto: https://www.facebook.com/Maciej.Przeklasa.Photography/Jurasówka

Tarnów - najnowsze informacje