niedziela, 9 maja 2021 15:11

[Video] Duchowny zakuty w kajdanki i siłą przeniesiony do samochodu za łamanie obostrzeń

Autor Mirosław Haładyj
[Video] Duchowny zakuty w kajdanki i siłą przeniesiony do samochodu za łamanie obostrzeń

Pochodzący z Polski pastor w Wielkanoc wyrzucił kanadyjskich funkcjonariuszy ze swojego kościoła. Teraz znowu zrobiło się o nim głośno. Tym razem został zatrzymany.

Kanadyjscy funkcjonariusze zatrzymali pochodzącego z Polski pastora, Artura Pawłowskiego wraz z jego bratem Dawidem pod zarzutem organizowania nielegalnego zgromadzenia oraz nakłaniania innych do wzięcia w nim udziału.
Dowiedziono, że na uroczystościach organizowanych przez polskiego kaznodzieję ani nie noszono maseczek, ani nie przestrzegano zasad dystansu społecznego.

Artur Pawłowski umieścił na swoim facebookowym profilu film, na którym widać moment zatrzymania. Do zdarzenia doszło na autostradzie, duchowny został zakuty w kajdanki i siłą przeniesiony do radiowozu.

Pastor Artur Pawlowski and Dawid Pawlowski arrested by gestapo on the way back from church service!!! Better angle of the nazi style arrest! If you would like to help, you can donate by using e-transfer: art@streetchurch.ca, by using our website: www.streetchurch.ca or you can send your support to the address here: 1740 25 a ST SW Calgary Alberta T3C1J9 Street Church, Artur Pawlowski.

Opublikowany przez Artura Pawlowskiego Sobota, 8 maja 2021

Pierwszy raz o pochodzącym z Polski pastorze Pawłowskim było głośno w Wielkanoc, gdy wyrzucił kanadyjskich funkcjonariuszy ze swojego kościoła, określając ich mianem "nazistów" i "gestapo".

Inf.: onet.pl
Fot.: Facebook/Artur Pawłowski

Europa i świat

Europa i świat - najnowsze informacje