czwartek, 26 stycznia 2023 15:05

W Nowym Sączu wymienią się ubraniami! W ramach projektu "Kultura z klimatem"

Autor Joanna Jamróz-Haładyj
W Nowym Sączu wymienią się ubraniami! W ramach projektu "Kultura z klimatem"

Organizowana przez MCK Sokół (w ramach projektu "Kultura z klimatem") wymiana ubrań nastąpi w piątek (27 stycznia) i w sobotę (28 stycznia).

MCK Sokół zaprasza na zainspirowaną realizowanym przez MCK SOKÓŁ projektem "Kultura z klimatem" wymiankę ubrań, która odbędzie się w piątek 27 stycznia w godzinach 15:00-18:00 oraz w sobotę 28 stycznia w godzinach 13:00-16:00 w budynku Zespołu Szkół Społecznych SPLOT z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Karskiego u Nowym Sączu. Organizatorkami "wymianki" są przedstawicielki Młodzieżowego Strajku Klimatycznego, które uczestniczyły w warsztatach „Współpraca dla klimatu” - w ramach projektu "Kultura z klimatem".

Warsztaty odbyły się 30 września 2022 r. Uczestniczyli w nich: przedstawicielka Miejskiej Biblioteki Publicznej, nauczycielka wspomagająca ze SP nr 21 z oddziałami integracyjnymi, przedstawicielki Młodzieżowego Strajku Klimatycznego oraz przedstawicielki Fundacji Dwie Sztuki, a także przedstawiciele MCK SOKÓŁ. Warsztaty prowadziła Agnieszka Dziewitek.

Podczas warsztatu zmapowane zostały zasoby lokalnych organizacji, instytucji oraz liderów społecznych, a także zlokalizowana przestrzeń do wspólnych aktywności. Prowadzona była również "burza mózgów" z pomysłami na wspólne działania.

Inf. i foto: MCK Sokół

Ekologia - najnowsze informacje

Rozrywka