poniedziałek, 20 czerwca 2022 08:03

Wódka na wesele - gdzie ją kupić w Krakowie?

Autor Artykuł sponsorowany
Wódka na wesele - gdzie ją kupić w Krakowie?

Wybór wódki na wesele to jedno z wielu wyzwań przed którymi stają krakowscy nowożeńcy. Para młoda zazwyczaj decyduje się na klasyczne trunki bez smakowych dodatków, lecz asortyment na rynku jest naprawdę ogromny. Gdzie ją jednak kupić, by utrzymać weselny budżet? I dlaczego warto zrezygnować z detalicznego zakupu na rzecz hurtowni alkoholi w Krakowie?

Wódka na wesele - jaką odgrywa rolę?

Do obecności alkoholu na weselnych stołach nikogo nie trzeba przekonywać. Choć coraz większą popularność zyskują imprezy bezalkoholowe, obecność wódki weselnej jest w dalszym ciągu mile widziana przez gości.

To dla wielu trunek polepszający zabawę do białego rana, ale także nadający śmiałości w poznawaniu bliskich "drugiej strony" młodej pary. Weselna wódka to także świetny element toastu, a również... forma rozrywki. Coraz częściej na szyjkach butelek lądują ślubne zawieszki z wyzwaniem dla gości, zabawnym cytatem czy zachętą do zabawy. Kto z nas nie zna też przyśpiewek, piosenek czy nawoływania "gorzko, gorzko"? Witanie młodej pary wódką to obrządek weselny znany od dziesięcioleci.

Wódka na weselu stanowi alkohol bazowy dla wielu różnych koktajli. Mocno schłodzona trafia w gusta wielu, a zwolennicy picia jej w połączeniu z innymi napojami mogą bez problemu zmieszać ją z ulubionym sokiem czy colą. Ważne jednak, by ten podstawowy trunek był produktem wysokiej jakości. Czym kierować się w wyborze?

Czym kierować się w wyborze wódki na wesele?

Warto zapoznać się produktami dostępnymi na Polskim rynku i wybrać te, które najbardziej pasują do wymarzonego dnia. Polska klasyka, element zaskoczenia z kłosem czy zagraniczna ekstrawagancja? Do najważniejszych aspektów wyboru należą niewątpliwie: smak, pojemność i cena. Nie trzeba ograniczać się przy tym do jednego rodzaju, gdyż wódka na wesele może być w różnych wariantach..

Smak

Wybór, przede wszystkim, powinien być pokierowany gustem państwa młodych. Najlepsza wódka to właśnie taka, która po prostu smakuje. Na rynku dostępne są trunki wykonane na bazie:

  • pszenicy,
  • żyta,
  • jęczmienia,
  • orkiszu,
  • ziemniaków czy
  • mieszanki zbóż.

Każda z nich ma swój unikalny smak, a wódki filtrowane zapewnią dobre samopoczucie i świetną zabawę także następnego dnia.

Pojemność

Następnym aspektem przy wyborze weselnego trunku jest pojemność butelek. Państwo młodzi mają do wyboru butelki 0,5l oraz 0,7l. Najwygodniejszym rozwiązaniem będzie w tym przypadku wybór mniejszej pojemności. Wódka szybciej się schłodzi, a goście zdążą opróżnić butelkę zanim ta ogrzeje się do temperatury pomieszczenia.

Cena

To, co dla wielu stanowi kluczową kwestię to oczywiście cena. Szacując, że jedna osoba będzie w stanie wypić od 0,5l-1l, w przypadku wesela średniej wielkości to aż ok. 100 butelek wódki! Właśnie dlatego warto zadbać o to, by dostępny trunek był w najkorzystniejszej kwocie.

Hurtownia wódki w Krakowie - dlaczego warto?

Hurtownia alkoholi Kraków ma jedną główną zaletę - jest w niej zdecydowanie korzystniejsza cena i szeroki asortyment wódek Polskich i zagranicznych. Różnorodność alkoholi przewyższa to, co oferują sklepy i supermarkety. Sieci handlowe bazują na ograniczonej liczbie dostawców, co różni się w przypadku hurtowni wódki. Znacznie niższa marża i możliwość zakupu dużych ilości napoju to jej ogromna zaleta.

Dodatkowym atutem jest możliwość dostawy pod wskazany adres. Zakupy w hurtowni wódki w Krakowie dają możliwość dostarczenia całości zamówienia prosto pod drzwi lub do domu weselnego. Zapomnij o przewożeniu kartonów z wódką i zdaj się na profesjonalistów.

Każda para marzy o tym, by w ten wyjątkowy dzień wszystko przebiegło pomyślnie. Do listy najważniejszych rzeczy na weselu zalicza się niewątpliwie poziom satysfakcji gości, a ten można łatwo zepsuć zamawiając niskiej jakości alkohol czy jego niewystarczającą ilość. Dopnij organizację wymarzonej imprezy na ostatni guzik i skorzystaj z usług hurtowni wódki na wesele!

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje

Rozrywka