piątek, 13 października 2023 19:06

Wszystkie emocje odbyły się pod ziemią! Zawodnicy wielickiego klubu błyszczeli podczas Gali Babilon MMA 40

Autor Patryk Trzaska
Wszystkie emocje odbyły się pod ziemią! Zawodnicy wielickiego klubu błyszczeli podczas Gali Babilon MMA 40

Na jubileuszowej Gali Babilon MMA 40, która odbyła się 7 października w Kopalni Soli Wieliczka - 125 m pod ziemią w komorze Warszawa, zaprezentowało się dwoje zawodników MKS Kung Fu oraz Szkoły Sztuk Walki Kung Fu Lung w ramach, której funkcjonuje Fight Club: Karol Bromblik i Wiktoria Dębosz!

Występy podopiecznych Sifu Tomasza Chabowskiego udowadniają, że trenując tradycyjny styl Kung Fu Choy Lee Fut można rywalizować z powodzeniem w formule MMA.

Rewelacyjny pojedynek stoczyła Wiktoria Dębosz rewanżując się Weronice Cisło za przegraną w finale 6 Mistrzostw MMA Polska. Przeważając w stójce Wiktoria skutecznie doprowadzała do obaleń przeciwniczki i w parterze zasypywała ją gradem ciosów. Weronika kilkukrotnie zagrażała zawodniczce wielickiego klubu technikami grapplingowymi próbując różnych technik kończących, jednak doskonałe przygotowanie motoryczne, gibkość, a przede wszystkim zaciętość i determinacja doprowadziła Wiktorię do jednogłośnego zwycięstwa na punkty (29-28, 29-28, 30-27).

Zaciętą walkę stoczył również Karol Bromblik, pokazując charakter i determinację. Musiał jednak uznać przewagę Dawida Kuczmarskiego.

foto: Kutkowska

Wieliczka

Wieliczka - najnowsze informacje

Rozrywka