środa, 25 listopada 2020 13:50

Zaaranżuj wnętrze z Grupą Mo – co znajdziesz w sklepie internetowym?

Autor Artykuł zewnętrzny
Zaaranżuj wnętrze z Grupą Mo – co znajdziesz w sklepie internetowym?

Estetycznie urządzone wnętrza pomagają się zrelaksować. Przebywanie w nich sprawia przyjemność, a o to chodzi przecież w przypadku własnego mieszkania lub domu. W zaaranżowanie pomieszczenia w pożądanym stylu nie trzeba teraz wkładać tyle wysiłku co kiedyś. Możesz wygodnie usiąść w fotelu i przeszukiwać zasoby stron internetowych. Sklep internetowy Grupy Mo to jedna z najnowszych propozycji na rynku wyposażenia wnętrz. Co oferuje?

Od czego zaczęła się działalność Grupy Mo?

Pomysł założenia firmy zajmującej się wyposażeniem wnętrz przybrał realną postać w 1995 roku, jednak sporo czasu minęło, zanim zaczął funkcjonować pod nazwą Grupa Mo. Działalność rozpoczęła się w Poznaniu pod nazwą Cermag Poznań Sp. z o.o. Intensywny rozwój spowodował wiele zmian i w końcu pojawił się pomysł rebrandingu marki oraz zmiany nazwy na Grupa Mo. Największe przemiany wewnątrz firmy dokonały się w latach 2017-2019, co zaowocowało również pewnymi zmianami dla klientów. Firma zajmująca się początkowo sprzedażą ceramiki łazienkowej stopniowo rozszerzała asortyment o oświetlenie, ogrzewanie, tapety i fototapety, chemię budowlaną, systemy elewacji oraz rekuperacji, a także materiały służące aranżacji ogrodów i tarasów. Rodzinny biznes przekształcił się w prężnie rozwijającą się firmę, która oferuje coraz więcej produktów, ale również podąża za nowościami technologicznymi. Niedawno Grupa Mo rozpoczęła sprzedaż części produktów również przez Internet.

Jakim asortymentem dysponuje sklep internetowy?

Wśród nowości https://sklepmo.pl/ znajdziesz panele winylowe LVT i możesz liczyć na dostęp do innych modnych perełek oraz na to, że asortyment będzie systematycznie wzbogacany o nowe produkty. Obecnie w sklepie internetowym są dostępne najróżniejsze warianty płytek podłogowych i ściennych, a także paneli. Do wyboru są rozmaite rodzaje oświetlenia oraz akcesoria do niego. Od razu możesz też zadbać o ogrzewanie. Tutaj znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do urządzenia klimatycznej łazienki. Wszystkie produkty pochodzą od sprawdzonych i cenionych producentów. Asortyment sklepu jest wybierany zgodnie z panującymi trendami.

Jak znaleźć potrzebne produkty?

Wszystkie produkty można szybko wyszukać dzięki systemowi filtrowania. Dokładne opisy i zdjęcia ułatwiają porównywanie produktów. Dołączono nawet rysunki techniczne oraz wizualizacje. Jeżeli szukasz produktów w promocyjnych cenach, wszystkie znajdują się w outlecie. Gdy masz problem ze znalezieniem jakiegoś produktu, obsługa sklepu chętnie odpowie na pytania.

Sklep internetowy – wygoda zamówienia i odbioru produktów

Zrobienie zakupów przez stronę internetową nie wymaga ruszania się sprzed komputera lub innego urządzenia połączonego z Internetem. To nieoceniona wygoda i oszczędność czasu. Zamówione produkty o niewielkich wymiarach mogą być kierowane do paczkomatów. Pozostałe są dostarczane pod wskazany adres. Istnieje również opcja odbioru w stacjonarnych sklepach Grupy Mo, w których znajdziesz jeszcze więcej produktów. Wystarczy zaznaczyć jeden z punktów odbioru podczas składania zamówienia. Sklepy stacjonarne znajdują się w następujących miejscowościach: Poznań, Bydgoszcz, Kołobrzeg, Leszno, Ostrów Wielkopolski i Gdańsk.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje