środa, 2 sierpnia 2023 11:55

Zapraszamy do nowo otwartej hurtowni Euroterm w Nowym Targu - bogata oferta i atrakcyjne promocje czekają!

Autor Artykuł sponsorowany
Zapraszamy do nowo otwartej hurtowni Euroterm w Nowym Targu - bogata oferta i atrakcyjne promocje czekają!

Na początku sierpnia w Nowym Targu odbyło się uroczyste otwarcie nowej hurtowni hydraulicznej Euroterm, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców miasta i okolic. Znajduje się ona przy ulicy Krakowskiej 21a w Nowym Targu.

Stale rosnące ceny sprawiają, że coraz więcej inwestorów i wykonawców szuka rzetelnego źródła produktów potrzebnych do remontu. W takim przypadku z pewnością warto odwiedzić nowo otwartą hurtownię hydrauliczną Euroterm w Nowym Targu  na ul. Krakowskiej 21a –  przy wyjeździe z Nowego Targu, w kierunku Rabka Zdrój, Kraków. W ramach otwarcia hurtownia przygotowała dla swoich klientów specjalne atrakcje, a sprzedawcy z chęcią udzielają informacji na temat oferty i aktualnych promocji.

Hurtownia hydrauliczna w Nowym Targu - dlaczego warto zrobić tam zakupy?

Hurtownia na ul. Krakowskiej to jeden z oddziałów polskiej sieci specjalistycznych hurtowni, w którym można znaleźć szeroki asortyment produktów z branży hydraulicznej, sanitarnej i grzewczej. Własny magazyn firmy Euroterm, pozwala na duże zakupy bezpośrednio u producentów. Przekłada się to na lepszą dostępność i atrakcyjną cenę oferowanych w hurtowni produktów.

Duży magazyn centralny w Przemyślu sprawia, że w hurtowniach Euroterm dostępne jest ponad 30 tysięcy produktów. Pozwala to na szybką realizację nawet dużych zamówień. Jeżeli czegoś nie ma na magazynie hurtowni, wystarczą maksymalnie 24 godziny aby sprowadzić potrzebny produkt do hurtowni w Nowym Targu. Daje to dużą oszczędność czasu, co jest niezwykle istotne w trakcie remontu.

Hurtownia hydrauliczna Euroterm  oferuje szeroki wybór produktów. Klienci znajdą tu produkty takich firm jak:

  • Wolf -niemiecki producent wysokiej jakości kotłów, pomp ciepła, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
  • Vaillant - jeden z liderów w dziedzinie techniki grzewczej i wentylacji
  • Grundfos - bardzo ceniony producent pomp
  • Immergas - producent kotłów gazowych, pomp ciepła i osprzętu niezbędnego dla branży grzewczej
  • Salus - producent sterowników i rozwiązań Smart Home
  • Ferro - polski producent techniki sanitarnej, instalacyjnej i grzewczej.
  • Comap - producent systemów rurowych i rozwiązań związanych z termo regulacją w budynkach
  • Geberit - europejski lider w dziedzinie produktów sanitarnych

Warto również wspomnieć, że to co tę hurtownię instalacyjną wyróżnia na tle innych, to nie tylko wyjątkowo szeroki asortyment. To przede wszystkim niezwykle atrakcyjne ceny.  Pełna oferta oraz aktualne promocje są widoczne na platformie internetowej - Hurtownia Euroterm24.pl

Szybkie zakupy i fachowa pomoc.

Bogata oferta, przystępne ceny i towar dostępny do ręki – to ważne, choć nie jedyne zalety hurtowni. Dobra atmosfera i docenianie sprawnych handlowców sprawiają, że w hurtowniach Euroterm pracują wysokiej klasy specjaliści, a klienci mogą liczyć nie tylko na profesjonalną obsługę, ale również cenne rady. To wszystko sprawia, że zakupy w hurtowni Euroterm w Nowym Targu pozwalają zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje

Rozrywka