poniedziałek, 30 sierpnia 2021 07:04

[Zdjęcia] Mieszkanka Suchej Beskidzkiej otrzymała tytuł Miss Polski Widzów Polsatu

Autor Mirosław Haładyj
[Zdjęcia] Mieszkanka Suchej Beskidzkiej otrzymała tytuł Miss Polski Widzów Polsatu

W piątkowy wieczór (21 sierpnia) w Nowym Sączu zorganizowana została Gala Finałowa konkursu Miss Polski 2021. Do grona 24 kandydatek jurorzy zakwalifikowali Justynę Kokoszkę. Mieszkanka Suchej Beskidzkiej otrzymała tytuł Miss Polski Widzów Polsatu 2021.

18-letnia Justyna Kokoszka na początku lata została wybrana I wicemiss Beskidów 2021, a także Miss Publiczności Beskidów 2021 oraz tytuł Miss Top Model 2021. Zdobywając pierwszy z tytułów, zakwalifikowała się do ćwierćfinału konkursu Miss Polski, który przeprowadzono 10 lipca w podwarszawskich Markach. Następnie weszła do grona 24 finalistek konkursu.

Piątkowa gala (21 sierpnia) w Nowym Sączu była wyjątkowym widowiskiem, a dla jej uczestniczek dużym przeżyciem. Kandydatki do korony Miss Polski zaprezentowały się na scenie w kilku kreacjach. Widzowie obejrzeli również zarejestrowane wcześniej filmy, na których każda z finalistek opowiedziała o swoich zainteresowaniach, pasjach i marzeniach. Justyna Kokoszka przypomniała, że jest uzdolniona muzycznie (jest członkinią Miejskiej Orkiestry Dętej w Suchej Beskidzkiej) i interesuje się psychologią, z którą wiąże swoją przyszłość. Jej marzeniem jest zostanie couchem (trenerem osobistym) specjalizującym się w pomaganiu ludziom, w szczególności w tworzeniu lepszych, bardziej satysfakcjonujących relacji partnerskich.

Decyzją jury Justyna Kokoszka weszła do grona dziesięciu najpiękniejszych Polek. I choć ostatecznie nie wywalczała korony Miss Polski 2021, to pozostała jej ogromna satysfakcja. Urodę, wdzięk i osobowość docenili telewidzowie przyznając 18-letniej suszance tytuł Miss Polski Widzów Polsatu 2021.

Inf. i foto: UM Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka - najnowsze informacje