wtorek, 25 stycznia 2022 12:00

Bochnia: Dobre wieści dla tych, którzy w dzieciństwie chcieli zostać strażakami!

Autor Katarzyna Jamróz
Bochnia: Dobre wieści dla tych, którzy w dzieciństwie chcieli zostać strażakami!

W najbliższą niedzielę odbędzie się 30-sty Finał WOŚP. Strażacy z OSP Szczurowa również dołączyli do akcji charytatywnej, przekazując na ten cel wyjątkową możliwość.

Czy kiedykolwiek marzyłeś o tym by zostać strażakiem? Gasić pożary i ratować ludzkie życie? Jeśli tak, to strażacy z OSP Szczurowa zapraszają do wylicytowania dnia, w którym wygrana osoba będzie mogła razem z osobą towarzyszącą założyć mundur, by wraz z druhami przeżyć niezapomniany dzień, pełen niecodziennych atrakcji.

Oprowadzenie po remizie, szkolenie z zakresu pierwszej pomocy (które będzie prowadzone przez ratownika medycznego), wzięcie udziału w zainscenizowanym pożarze wewnętrznym, czy możliwość uczestniczenia w ćwiczeniach na wodzie z użyciem łodzi motorowej... To tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na zwycięzcę licytacji!

Aukcja została zamieszczona na profilu OSP KSRG Szczurowa na Facebooku. Licytować można poprzez zamieszczenie komentarza, pod odpowiednim do tego celu postem. Konkurs trwa do 30 stycznia, do godziny 24:00. Osoba, która zaproponuje najwyższą kwotę, będzie zobligowana wpłacić zadeklarowaną przez siebie sumę na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a po przedstawieniu potwierdzenia, strażacy ustalą wspólny termin realizacji nagrody.

Ze względów bezpieczeństwa, udział w akcji mogą wziąć osoby, które mają ukończone 18 lat.

Drodzy Sympatycy OSP Szczurowa! Wielkimi krokami zbliża się 30-sty Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym...

Opublikowany przez OSP KSRG Szczurowa Czwartek, 13 stycznia 2022

Inf.: OSP KSRG Szczurowa/ Facebook

Fot. Ilustracyjne

Bochnia

Bochnia - najnowsze informacje