piątek, 12 lutego 2021 13:14

Brzesko: Służby mundurowe włączają się w pomoc Marcelkowi z Jadownik

Autor Mirosław Haładyj
Brzesko: Służby mundurowe włączają się w pomoc Marcelkowi z Jadownik

W piątek 12 lutego 2021 r. na terenie Komendy Powiatowej Policji w Brzesku, Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku oraz Szpitala Powiatowego w Brzesku odbyła się zbiórka pieniędzy na ratowanie życia Marcelka Kubali.

Trwa zbiórka pieniędzy na rzecz chorego Marcelka z Jadownik. Jak informowaliśmy, by przeprowadzić operację ratującą życie, potrzeba 8 milionów złotych. W piątek 12 lutego 2021 r. na terenie Komendy Powiatowej Policji w Brzesku, Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku oraz Szpitala Powiatowego w Brzesku odbyła się zbiórka pieniędzy na rzecz chłopca.

– Marcelku jesteśmy z Tobą!

– piszą na swojej stronie brzescy policjanci i informują, że Komendant Powiatowy Policji w Brzesku, mł. insp. Bogusław Chmielarz przekazał na licytację szablę oficerską z grawerem.

Więcej przeczytasz:

Ksiądz oddaje auto na rzecz chorego Marcelka. Aukcja trwa!
Pieniądze trafią do dwuletniego chłopca z Jadownik koło Brzeska, którego życie może uratować tylko przeszczep fragmentu wątroby od taty. Niedawno informowaliśmy o tym [/jadowniki-walcza-o-swojego-marcelka-do-22-lutego-zebrac-8-mln-zl], że trwa zbiórka 8 milionów na rzecz chorego Marcelka z Jadownik…
Jadowniki walczą o swojego Marcelka. Kiermasz trwał 2 godziny, potem zabrakło ciast
Jedyną szansą na ratunek małego Marcelka z Jadownik jest przeszczep wątroby, który bez pieniędzy się nie odbędzie. Dawcą będzie jego tata, ale kosztowna operacja musi zostać przeprowadzona w Chicago. Mieszkańcy Jadownik zwierają szyki, by do 22 lutego zebrać 8 mln zł potrzebne do wykonania skompliko…

Inf.: KPP Brzesko

Brzesko

Brzesko - najnowsze informacje