poniedziałek, 30 maja 2022 07:52

Bukmacher STS - dlaczego ta firma zdominowała polski rynek zakładów sportowych?

Autor Artykuł sponsorowany
Bukmacher STS - dlaczego ta firma zdominowała polski rynek zakładów sportowych?

To pytanie wydaje się być bardzo zasadne. W końcu nawet włodarze tego podmiotu hazardowego chwalą się, że STS ma około 50% wpływów z całego sektora zakładów wzajemnych na terenie naszego kraju… Czym cechuje się ta firma bukmacherska i jak obstawiać w STS? Dlaczego jest ona obecnie zdecydowanie na pierwszym miejscu (np. uwzględniając rankingi popularności)? Czy są jakieś podmioty hazardowe, które mogą zagrozić STS? Zapraszamy do lektury.

Profesjonalne i uniwersalne usługi

Absolutna dominacja na rynku zakładów wzajemnych w Polsce oczywiście nie jest w żadnym razie przypadkowa. Należy tutaj wyszczególnić kilka bardzo istotnych kwestii. Na pewno ważne jest tutaj to, że ta firma bukmacherska działa w sposób legalny. I to już łącznie od 1997 roku. Wprowadzenie Ustawy Hazardowej nie zmieniło podejścia STS. Cały czas ta firma bukmacherska oferuje bowiem profesjonalne i zarazem legalne usługi. Co jeszcze się tutaj mocno liczy? Warto podkreślić, że ta firma bukmacherska gwarantuje wiele możliwości w kontekście obstawiania. Wszak możesz grać w punktach stacjonarnych, które znajdują się w różnych miejscach na terenie naszego kraju. Dodatkowo ta firma bukmacherska oferuje możliwość obstawiania w sieci albo dzięki aplikacji mobilnej. Na start każdy nowy Klient może zaś zainkasować bonus powitalny wynoszący aktualnie (stan na 24 maja 2022 roku) 1500 PLN. Aby tak się stało, należy założyć konto oraz trzykrotnie wpłacić pieniądze. W ciągu maksymalnie jednego miesiąca.

Co jeszcze warto wiedzieć o STS?

Na uwagę zasługuje również bardzo hojna oferta pod kątem obstawiania. Okazuje się, że możesz typować przeróżne wydarzenia. Jakie konkretnie? Do dyspozycji Klientów STS są rozmaite dyscypliny. Nie tylko te najbardziej popularne; cieszące się wielkim zainteresowaniem. W ofercie znajdują się również sporty relatywnie niszowe. Takie, jak tenis stołowy, darts, biathlon, futbol amerykański itp. Co jeszcze jest oferowane? Do obstawiania są m.in. rozmaite zakłady przedmeczowe oraz live. Ta druga opcja cieszy się zaś w naszym kraju coraz większym zainteresowaniem. Może nie każdy wie, aczkolwiek ta firma bukmacherska chętnie oferuje rozgrywki e-sportowe, czy sporty wirtualne. Nie ma przeszkód, aby obstawiać także np. gry karciane.

Jakie inne podmioty hazardowe mogą w przyszłości zagrozić liderowi?

Jest kilka firm bukmacherskich, które na pewno nie powiedziały jeszcze tutaj ostatniego słowa. W tym gronie znajduje się chociażby podmiot hazardowy Betfan. Jest on legalny. Może nie ma aż tak sporego doświadczenia, jak STS, ale posiada wielu zadowolonych Klientów. Bukmacher Betfan oferuje na co dzień profesjonalne usługi, z których można korzystać w sieci. Nie ma problemu, aby obstawiać też dzięki aplikacji mobilnej. Jest tutaj także inna alternatywa. Możesz obstawiać stacjonarnie. Niedawno ta firma bukmacherska otworzyła Sport Pub; na terenie Jeleniej Góry. Co jeszcze ma tutaj znaczenie? Warto podkreślić, że firma bukmacherska Betfan zapewnia atrakcyjne bonusy na start.

Sport

Sport - najnowsze informacje