czwartek, 28 maja 2020 12:56

[VIDEO] Ciało zamordowanej 23-latki wydobyte. Akcja mimo przeciwności powiodła się

Autor Mirosław Haładyj
[VIDEO] Ciało zamordowanej 23-latki wydobyte. Akcja mimo przeciwności powiodła się

W środę po 24 latach z Jeziora Dywickiego zostało wydobyte ciało Joanny Gibner. Akcja poszukiwawcza się powiodła, ale pojawiły się problemy z wydobyciem torby w której morderca wrzucił jej ciało na dno jeziora.

Jak pisaliśmy już na naszym portalu:

Odnaleziono ciało zamordowanej w 1996 r. Joanny Gibner [Zdjęcia][AKTUALIZACJA]
Dzisiaj, po 24 latach z Jeziora Dywickiego zostało wydobyte ciało Joanny Gibner, 23-latki zamordowanej przez męża 3 tygodnie po ślubie. W poniedziałek, 25 maja Fundacja Na Tropie oraz Marcel Korkuś (nurek, który odnalazł ciało 3,5-letniego Kacperka), wznowili poszukiwania ciała zamordowanej przez m…

zapowiadana przez Fundację Na Tropie akcja poszukiwawcza ciała 23-letniej Joanny Gibner, która 3 tygodnie po ślubie została zamordowana przez męża zakończyła się sukcesem. Nurkom udało się zlokalizować torbę w której, jak podejrzewano, znajdowały się szczątki kobiety. Niestety problemem okazało się ich wydobycie, ponieważ opakowanie w której się znajdowały zbutwiało. Mimo przeciwności nurkom udało się wydobyć szczątki ciała Joanny, co można zobaczyć na poniższych filmach, zamieszczonych przez kierującego całą akcją Janusza Szostaka.

Gepostet von Janusz Szostak am Mittwoch, 27. Mai 2020

Gepostet von Janusz Szostak am Mittwoch, 27. Mai 2020

Niedługo żegnamy się z Dywitami. Szczęśliwi, że po 24 latach udało nam się doprowadzić do końca sprawę Joanny Gibner....

Gepostet von Janusz Szostak am Donnerstag, 28. Mai 2020

Bohaterski nurek

Akcja poszukiwawcza i wydobywcza nie powiłaby się bez pomocy Marcela Korkusia, nurka i dwukrotnego rekordzisty Guinnessa w nurkowaniu wysokogórskim, który sam zgłosił się do akcji poszukiwawczej.

Gepostet von Janusz Szostak am Donnerstag, 28. Mai 2020

Fot. i inf.: Fundacja Na Tropie

Polska

Polska - najnowsze informacje