wtorek, 5 stycznia 2021 11:07

Dodatki do wózka spacerowego - co warto kupić?

Autor Artykuł sponsorowany
Dodatki do wózka spacerowego - co warto kupić?

Zakup samego wózka spacerowego to jeszcze nie wszystko. Konieczny jest bowiem jeszcze wybór odpowiednich dodatków do wózka spacerowego, takich jak wkładka czy organizer. Czym się kierować przy zakupie tych akcesoriów?

Wkładka do wózka spacerowego?

Torba i organizer do wózka

Wkładka do wózka spacerowego?

Wybierając dodatki do wózka spacerowego przede wszystkim musisz się koniecznie upewnić, że są one dopasowane do konkretnego modelu "spacerówki". Tylko wtedy zyskasz pewność, że materiał odpowiednio się ułoży, nie będzie ani zbyt duży, ani za mały. Rozważając zakup konkretnej wkładki do wózka, sprawdź najpierw dokładnie jego model albo wymiary, które pomogą określić, jaki dokładnie model akcesoriów jest ci potrzebny. Druga, nie mniej ważna kwestia to oczywiście wybór wkładki wykonanej z odpowiedniego - najlepiej naturalnego - i przyjemnego w dotyku materiału. Świetnym rozwiązaniem będzie np. polar minky (znajdziesz go m.in. w https://smyklove.pl/kategoria/wkladki-do-wozkow/), który jest nie tylko bardzo komfortowy, lecz także wyróżnia się bardzo dobrymi właściwościami termoizolacyjnymi, sprawdzi się więc zarówno podczas chłodniejszych, jak i cieplejszych dni. Dodatkowo prawie w ogóle się nie gniecie.  Kluczowa jest jednak tutaj przede wszystkim ochrona przed poceniem się dziecka - dobrze sprawdza się więc wkładka z poliestrową siatką zapewniającą odpowiednią cyrkulację powietrza. To idealny wyborów na lato. W ten sposób nie tylko zapewniasz komfort dziecku, ale i chronisz je przed podrażnieniami skóry.

Sama wkładek powinna być także:

  • wyjątkowo trwała, obszyta w okolicach otworów na pasy
  • odpowiednia do prania w pralce automatycznej
  • w komplecie z poduszką zapewniającą miękkość i amortyzację główki,
  • certyfikowana pod względem bezpieczeństwa.

Torba i organizer do wózka

Torba do wózka to niezbędnik każdego rodzica. Na spacer trzeba bowiem zabrać wszystkie niezbędne akcesoria, mleko w butelce, pieluchę. W takim organizerze do wózka często można przewieść także małe zakupy zrobione podczas spaceru. Torba pomaga się przygotować na niespodziewane sytuacje i zapewnia poczucie komfortu i bezpieczeństwa aktywnej mamie. Organizery do wózka np. od Smyklove cieszą się ogromną popularnością przede wszystkim w okresie letnim, często jednak korzysta się z nich także zimą i jesienią, choć część rodziców w tym okresie rzadziej wychodzi z dziećmi na spacer. Warto wybierać przede wszystkim torby wygodne, zdolne pomieścić wszystkie niezbędne elementy i akcesoria. Dobrze dobrana torba może przydać się rodzicom podczas każdego wyjścia z dzieckiem. Warto więc zwrócić uwagę na rodzaj kieszeni, ich wielkość. Ważne będzie także dopasowanie do modelu "spacerówki". Torba, podobnie jak wkład do wózka, powinna być wykonana z trwałego, odpornego na zabrudzenia materiału - modele takie znajdziesz na https://smyklove.pl/kategoria/organizery-do-wozka/. Dobrym wyborem są torby z materiałów wodoodpornych, które sprawdzają się w każdej sytuacji. Dzięki dużej liczbie przegródek z kolei wszystkie akcesoria znajdą swoje miejsce, zawsze będą pod ręką i nie trzeba będzie ich szukać.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje