sobota, 21 maja 2022 10:18

Dwa auta rozbite, 69-latek w szpitalu. Wypadek na skrzyżowaniu w Łazach Biegonickich

Autor Marzena Gitler
Dwa auta rozbite, 69-latek w szpitalu. Wypadek na skrzyżowaniu w Łazach Biegonickich

Do wypadku, w którym ucierpiał starszy mężczyzna, doszło w piątek po południu w Łazach Biegonickich (gm. Stary Sącz). Ranny w zderzeniu dwóch aut 69-latek trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w piątek, 20 maja o godzinie 14.49. W Łazach Biegonickich granatowy volkswagen zderzył się z szarym renaultem na pasie jezdni w stronę Poręby Małej. Na opublikowanych przez PSP Nowy Sącz zdjęciach widać, że do wypadku doszło w miejscu, gdzie do głównej ulicy Biegonickiej, która ma pierwszeństwo, dochodzą dwie drogi podporządkowane - św. Jana Pawła II i ul. Gospodarska.

Wypadek w Łazach Biegonickich - fot. Fb. OSP Biegonice

Samochodami podróżowało łącznie trzy osoby w tym dziecko. Jedna osoba została poszkodowana. Po zderzeniu pasażerowie i kierowcy samodzielnie wyszli z uszkodzonych samochodów. W oczekiwaniu na straż pożarną i pogotowie zaopiekowali się nimi mieszkańcy pobliskiego budynku mieszkalnego. 69-letni mężczyzna został karetka przewieziony do szpitala.

Na drodze, w której do czasu zakończenia prac przez policję, usunięcia skutków wypadku i odwiezienia rozbitych aut przez pomoc drogową, wprowadzono ruch wahadłowy, nad którego porządkiem czuwali strażacy z OSP Biegonice oraz patrol Policji.

fot. Fb. OSP Biegonice

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje