sobota, 13 kwietnia 2024 09:08, aktualizacja 2 lata temu

Agnieszka Kulig ze Złotym Jabłkiem Sądeckim. "Zawsze wspiera nasze działania"

💬Komentarze
Agnieszka Kulig ze Złotym Jabłkiem Sądeckim. "Zawsze wspiera nasze działania"

Ogromne wyróżnienie dla sołtys Nowej Wsi. Agnieszka Kulig odebrał z rąk starosty Marka Kwiatkowskiego Złote Jabłko Sądeckie za działalność społeczną i realizowanie różnych projektów na  rzecz lokalnej społeczności.

Inicjatorem pomysłu, aby Złote Jabłko Sądeckie trafiło do Agnieszki Kulig, był Klub Ligi Obrony Kraju Snajper na czele z Józefem Fiutem. – Pani Angieszka od wielu lat wspiera i propaguje strzelectwo sportowe i sama również strzela. Zawsze wspiera nasze działania – mówił Józef Fiut.

Sama nagrodzona, dziękowała za wyróżnienie oraz podkreślała, że w dalszym ciągu będzie działać na rzecz lokalnej społeczności. – To dla mnie duże wyróżnienie – mówiła Agnieszka Kulig. – Z Ligą Obrony Kraju działam od wielu lat, jeszcze zanim zostałam sołtyską.  Takie nagrody motywują mnie do dalszego działania – mówiła.

Fot. Maria Olszowska

Obserwuj nas w Google News

Nowy Sącz - najnowsze informacje

Rozrywka